Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Altun’dan ‘Kıbrıs Barış Harekatı’ açıklaması
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, “Kıbrıs Barış Harekatı’nın 45. yıldönümü kutlu olsun. Milli davamız uğruna can veren şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi saygıyla anıyorum” dedi.

21 Temmuz 2019 - 00:15:04

Çıktı Al

Yorum (0)

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, “Kıbrıs Barış Harekatı’nın 45. yıldönümü kutlu olsun. Milli davamız uğruna can veren şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi saygıyla anıyorum” dedi.
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Kıbrıs Barış Harekatı’nın 45. yıldönümü nedeniyle sosyal medya hesabı Twitter üzerinden paylaşımda bulundu. Altun, "Kıbrıs Barış Harekatı’nın 45. yıldönümü kutlu olsun. Milli davamız uğrana can veren şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi saygıyla anıyorum. Türkiye, dün olduğu gibi bugün de Kıbrıs Türklerinin hak ve çıkarlarının korunması, adada adil ve kalıcı çözüm sağlanması ve bölgede barışın hakim olması için uluslararası hukuk çerçevesinde tüm hak ve imkanlarını kullanmaya devam edecektir” dedi.
KAYNAK: İHA

Etiketler: POLİTİKA,

YORUM BIRAKIN

YORUMLAR  ( 0 Yorum )
Habere hiç yorum yapılmamış
BENZER HABERLER
FMV Işık Anaokulu’nda cinsel istismar davasında jet beraat
Nişantaşı Fevziye Mektebi Işık Anaokulu’nda bir çocuğun cinsel istismara uğramasına ilişkin davanın ilk oturumunda ilginç bir karar alındı. Mahkemenin “delil yetersizliğini” öne sürerek verdiği beraat kararı istismara uğradığı öne sürülen çocuğun ailesini ve avukatını isyan ettirdi.
02.01.2020
3 bin 275 çift nikah masasına oturdu
Mamak Belediyesi evliliğe adım atacak çiftlerin mutluluğuna ev sahipliği yapmaya devam ediyor. 2019 yılının başından bu yana ilçede 3 bin 275 çift nikah masasına oturdu.
02.01.2020
Borsa yeni yıla yükselişle başladı
Borsa, yeni yılın ilk işlem gününe yüzde 0,42’lik yükselişle başladı.
02.01.2020
TESK Başkanı Palandöken: “Etil alkole ulaşmak bu kadar kolay olmamalı”
Etil alkol üretim ve ithalatının 5 yılda yüzde 166 arttığını belirten TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, “Evde alkollü içki yapımı ve kaçak alkol üretimi, devletin vergi kaybına, esnafın satışlarının düşmesine, vatandaşların kör olmasına, hatta hayatını kaybetmesine kadar birçok olumsuz duruma neden oluyor. İnternetten ve sosyal medyadan alkol yapımı ve etil alkol satışına müdahale edilmeli, denetimler sıklaştırılmalı. Etil alkolle ilgili yönetmelik güncellenerek yaptırımlar artırılmalı” dedi.
02.01.2020
İSO Türkiye İmalat PMI Aralık’ta 49,5 oldu
İstanbul Sanayi Odası Türkiye İmalat PMI (Satın Alma Yöneticileri Endeksi) Aralık’ta değişim göstermeyerek 49,5 düzeyinde gerçekleşti ve faaliyet koşullarında hafif bir yavaşlamaya işaret etti. Bununla birlikte Aralık ayı değeri 2019 yılı ortalamasının üzerinde ölçüldü.
02.01.2020
Türk fırkateynleri liman liman geziyor
Türk Deniz Görev Grubu, İtalyan fırkateyni ile eğitimlerini tamamladı. Türk fırkateynleri, Ocak’ta İtalya ve Cezayir limanlarını da ziyaret edecek.
02.01.2020
“AİLE DESTEĞİ GÖRMEYENLER BAŞKALARININ DAVRANIŞLARINI KOPYALAR”
DİYABETİK NEFROPATİ HAKKINDA BİLGİLER
(ÖZEL) İLAÇ ALMAK İÇİN ECZANEYE GİDİNCE ŞOK OLDU
“TÜYLENME SORUNUNUN ALTINDA FAZLA KİLO OLABİLİR”
HEMŞİREDEN BAŞHEKİM YARDIMCISI HAKKINDA DARP VE HAKARET İDDİASI
ÇÖLYAK İÇİN FARKINDALIK SEMİNERİ
EVLİLİĞİ BİTİREN SEBEPLERE DİKKAT
"BAZI BİTKİSEL İLAÇLAR SEDEF HASTALIĞINI ALEVLENDİREBİLİR"
TÜM İÇ ORGANLARI TERS TARAFTA OLAN HASTA SAĞLIĞINA KAVUŞTURULDU
OBEZİTE AMÜ’DE MASAYA YATIRILDI
GENÇ BAKIŞLARA GÖZ KAPAĞI ESTETİĞİ İLE KAVUŞUN
"KENDİNİZİ KANSIZ BIRAKMAYIN, KAN ALMA İHTİMALİNİZİ AZALTIN"

SON DAKİKA GELİŞMELERİ

EN ÇOK OKUNANLAR