Ramazan Bingöl yeniden TÜRES Başkanı seçildi
Tüm Restoranlar ve Turizmciler Derneği (TÜRES) 8. Genel Kurulu üyelerin katılımıyla TÜRES Genel Merkezinde gerçekleştirildi. Yapılan Genel Kurulda mevcut Genel Başkan Ramazan Bingöl yeniden genel başkanlığa seçildi.

09 Eylül 2019 - 16:30:10

Çıktı Al

Yorum (0)

Reklam
Tüm Restoranlar ve Turizmciler Derneği (TÜRES) 8. Genel Kurulu üyelerin katılımıyla TÜRES Genel Merkezinde gerçekleştirildi. Yapılan Genel Kurulda mevcut Genel Başkan Ramazan Bingöl yeniden genel başkanlığa seçildi.

Tüm Restoranlar ve Turizmciler Derneği (TÜRES) 8. Genel Kurulu üyelerin katılımıyla TÜRES Genel Merkezinde gerçekleştirildi. Yapılan Genel Kurulda mevcut mevcut başkan Ramazan Bingöl yeniden genel başkan oldu. TÜRES Genel Merkezinde yapılan 8’inci Genel Kurul, açılış konuşması ve divan kurulunun seçilmesiyle başladı. Daha sonra divan kurulunun yönettiği genel kurulda bir önceki dönem oy birliğiyle ibra edildi. Yeni yönetim kurulu üyelerinin isimleri üyelerin onayına sunuldu ve 8’inci dönem yönetim kurulu, yedek yönetim kurulu ve denetleme kurulu belirlendi. Genel Kurula, Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Nureddin Nebati ile çok sayıda sivil toplum kuruluşundan temsilciler de katıldı.

Yeniden Genel Başkanlığa seçilen Ramazan Bingöl yaptığı konuşmada, yeni yönetimle daha büyük projelere imza atacaklarını söyleyerek, "Ülkemizde gastronominin hak ettiği yere gelmesine ön ayak olmaya devam edeceğiz. 2 milyon insanın istihdam edildiği yüzlerce farklı tedarikçinin de ticari hayatına katkı sunan sektörümüz ülkemiz ekonomisi adına çok önemli bir noktada. Bu tarihi sorumluluğun bilinci ile her geçen gün büyüyen sektörümüz için daha fazla çalışmamız gerektiğinin farkındayız. Bizler Gastronomi turizminde yerli ve milli ürün kullanımını son derece önemsiyoruz ve bu doğrultuda yönetim kurulumuz ile birlikte çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz" dedi.
KAYNAK: İHA

Etiketler: EKONOMİ,

YORUM BIRAKIN

YORUMLAR  ( 0 Yorum )
Habere hiç yorum yapılmamış
BENZER HABERLER
TİKA’dan Gürcü kamu görevlilerine eğitim desteği
Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı (TİKA) desteğiyle Gürcistan Stratejik Analiz Merkezi (GSAC) işbirliğinde 6 yıldır devam eden Mustafa Kemal Atatürk Liderlik Eğitimi Programı’nın bu yılki mezunları sertifikalarını aldı.
02.07.2019
INEVA, Dünya Enerji Ödülü’nde birinciliğe layık görüldü
INEVA Çevre Teknolojileri, dünyanın en prestijli çevre ödüllerinden National Energy Globe Award 2019 Turkey’da ‘kamu ve özel sektörde arıtma çamurlarının bertarafı ve elektrik enerjisi üretim tesisi’ birinci oldu.
02.07.2019
İl Genel Meclisi’nin temmuz ayındaki ilk gündemi eğitim oldu
Gümüşhane İl Genel Meclisi’nin temmuz ayı toplantıları başladı. Toplantıların ilk gününde İl Milli Eğitim Müdürü Seydi Doğan, ilin eğitimle ilgili durumu hakkında bilgi verdi.
02.07.2019
Uluslararası Büyükçekmece Kültür ve Sanat Festivali’ne geri sayım başladı
Dünya Festivaller Birliği tarafından 7 kez “En iyi kültür ve sanat festivali” ödülüne layık görülen Uluslararası Büyükçekmece Kültür ve Sanat Festivali bu yıl da birbirinden renkli etkinlik ve konserleriyle vatandaşlarla buluşuyor.
02.07.2019
Kadıköy’de yıldızlar altında tiyatro keyfi başladı
17. Kadıköy Belediyesi Tiyatro Festivali yoğun bir katılımla başladı. İlk gününe Belediye Başkanı Şerdil Dara Odabaşı’nın katıldığı festivalde, açık havada tiyatro izlemenin keyfini yaşayan vatandaşlar Selamiçeşme Özgürlük Parkına akın etti. Festival kapsamında 14 tiyatro oyunu Kadıköylülerin seyrine sunulacak.
02.07.2019
Ankara’da 15 Temmuz anısına Futbol Turnuvası düzenlendi
Ankara Geredeliler Derneği tarafından ’15 Temmuz Demokrasi ve Milli Beraberlik Günü’ nedeniyle düzenlenen Gerede Köylerarası Futbol Turnuvası başladı. 15 Temmuz gazisi olan Dernek Başkanı Cafer Alagöz, "Şehitlerimiz için, gazilerimiz için, vatanımız için ne yapsak azdır" dedi.
02.07.2019
OBEZİTE AMÜ’DE MASAYA YATIRILDI
GENÇ BAKIŞLARA GÖZ KAPAĞI ESTETİĞİ İLE KAVUŞUN
"KENDİNİZİ KANSIZ BIRAKMAYIN, KAN ALMA İHTİMALİNİZİ AZALTIN"
TEKNİK DİREKTÖR MUSTAFA DENİZLİ’YE ’SAHTECİLİK’ İDDİASIYLA YARGILANDIĞI DAVADA BERAAT
RİZE’DEN HAVALANAN AMBULANS HELİKOPTER GÜMÜŞHANE’YE HASTA NAKLETTİ
EKLEM KİREÇLENMESİ ’YALNIZLIĞA’ NEDEN OLUYOR
KİLO PROBLEMİ OLAN KİŞİLER MUTLAKA KAHVALTI YAPMALI
DİŞ PROBLEMLERİNE İMPLANT İLE SON VERİLİYOR
"HER 6 ERKEKTEN BİRİNDE PROSTAT KANSERİ GELİŞME RİSKİ VAR"
(ÖZEL) UZMAN DOKTORDAN ASİT YAĞMURLARINDAN KORUNMANIN YOLLARI
RİZE’DE ÖĞRENCİLERİN BİLEKLİK YAPARAK ELDE ETTİKLERİ 7 BİN 800 TL’LİK GELİR LÖSEMİ HASTALARINA GÖNDERİLDİ
GAZİ ÜNİVERSİTESİNDE EXCİMER LAZER ÜNİTESİ AÇILDI

SON DAKİKA GELİŞMELERİ

EN ÇOK OKUNANLAR