Ramazan Bingöl yeniden TÜRES Başkanı seçildi
Tüm Restoranlar ve Turizmciler Derneği (TÜRES) 8. Genel Kurulu üyelerin katılımıyla TÜRES Genel Merkezinde gerçekleştirildi. Yapılan Genel Kurulda mevcut Genel Başkan Ramazan Bingöl yeniden genel başkanlığa seçildi.

09 Eylül 2019 - 16:30:10

Çıktı Al

Yorum (0)

Whatsapp haber ihbar
Tüm Restoranlar ve Turizmciler Derneği (TÜRES) 8. Genel Kurulu üyelerin katılımıyla TÜRES Genel Merkezinde gerçekleştirildi. Yapılan Genel Kurulda mevcut Genel Başkan Ramazan Bingöl yeniden genel başkanlığa seçildi.

Tüm Restoranlar ve Turizmciler Derneği (TÜRES) 8. Genel Kurulu üyelerin katılımıyla TÜRES Genel Merkezinde gerçekleştirildi. Yapılan Genel Kurulda mevcut mevcut başkan Ramazan Bingöl yeniden genel başkan oldu. TÜRES Genel Merkezinde yapılan 8’inci Genel Kurul, açılış konuşması ve divan kurulunun seçilmesiyle başladı. Daha sonra divan kurulunun yönettiği genel kurulda bir önceki dönem oy birliğiyle ibra edildi. Yeni yönetim kurulu üyelerinin isimleri üyelerin onayına sunuldu ve 8’inci dönem yönetim kurulu, yedek yönetim kurulu ve denetleme kurulu belirlendi. Genel Kurula, Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Nureddin Nebati ile çok sayıda sivil toplum kuruluşundan temsilciler de katıldı.

Yeniden Genel Başkanlığa seçilen Ramazan Bingöl yaptığı konuşmada, yeni yönetimle daha büyük projelere imza atacaklarını söyleyerek, "Ülkemizde gastronominin hak ettiği yere gelmesine ön ayak olmaya devam edeceğiz. 2 milyon insanın istihdam edildiği yüzlerce farklı tedarikçinin de ticari hayatına katkı sunan sektörümüz ülkemiz ekonomisi adına çok önemli bir noktada. Bu tarihi sorumluluğun bilinci ile her geçen gün büyüyen sektörümüz için daha fazla çalışmamız gerektiğinin farkındayız. Bizler Gastronomi turizminde yerli ve milli ürün kullanımını son derece önemsiyoruz ve bu doğrultuda yönetim kurulumuz ile birlikte çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz" dedi.
KAYNAK: İHA

Etiketler: EKONOMİ,

YORUM BIRAKIN

YORUMLAR  ( 0 Yorum )
Habere hiç yorum yapılmamış
BENZER HABERLER
İTO Başkanı Avdagiç: “Daralmanın büyümeye dönüşeceği eşiğe geldik”
İTO Başkanı Şekib Avdagiç, büyüme verilerine ilişkin yaptığı değerlendirmede, “Daralmanın büyümeye dönüşeceği eşiğe gelmiş bulunuyoruz. İbre dördüncü çeyrek için pozitif büyümeyi gösteriyor” dedi.
02.09.2019
Türkiye’de tasarruflarda vadeli mevduatın payı yükseldi
Türkiye’nin Tasarruf Eğilimleri Araştırması’nın sonuçlarına göre; 2019’un ikinci çeyreğinde kentsel nüfusta tasarruf sahipliği oranı yüzde 13.4’e gerilerken, ‘3 ay içinde’ tasarruf yapacağını söyleyenlerin oranı arttı. Tasarruf edenler içinde düzenli tasarruf yapanların oranı yüzde 63’ten yüzde 70’e çıktı.
20.08.2019
Vergi müfettişleri huzurevi sakinleriyle iftar yaptı
Vergi Müfettişleri Derneği (VMD) İstanbul Şubesi tarafından Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen iftar programının bu yılki özel davetlileri huzurevi sakinleri oldu.
20.05.2019
5’nci Robot Yatırımları Zirvesi Ekim’de İstanbul’da
Robotik uygulamalar konusunda faaliyet gösteren yerli ve yabancı 80’den fazla firmanın katılımıyla 5’inci Robot Yatırımları Zirvesi ile 2’inci Endüstri 4.0 Uygulamaları Zirvesi’nde 1-3 Ekim 2019 tarihlerinde Yeşilköy, İstanbul’da düzenlenecek.
09.09.2019
Serbest piyasada döviz fiyatları
Serbest piyasada dolar 5,8320 liradan, euro ise 6,5720 liradan güne başladı.
07.06.2019
İşverenler sosyal medya üzerinden ‘sosyal işe alıma’ yöneldi
PERYÖN-Türkiye İnsan Yönetimi Derneği Başkanı Berna Öztınaz, sosyal medyanın işverenler için aday havuzunu genişletmede önemli bir fonksiyon üstlendiğini belirterek yeni trendi ‘sosyal işe alım’ olarak niteledi.
20.05.2019
İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜNDEN ANKARA ŞEHİR HASTANESİ HAKKINDAKİ İDDİALARA YANIT
YİYECEKLERİN PSİKOLOJİMİZE ETKİLERİ
KANSERİ YENSENİZ DE RİSKLERİ BİTMİYOR
OBEZİTE TEDAVİSİNDE, ‘MİDE BOTOKSU’
VAJİNAL AKINTI KANSER NEDENİ OLABİLİR
ŞİFA KAYNAĞI AŞURE YERKEN DİKKAT
UYKU BOZUKLUĞU MİGREN TETİKÇİSİ
OKULA UYUM SÜRECİNDE UYKU DÜZENİ NASIL OLMALI
KÜBA İLE İLAÇ, AŞI VE TIBBİ CİHAZ ALANINDA MUTABAKAT ZAPTI İMZALANDI
3 AYDIR DİŞ AĞRISI ÇEKEN ENGELİ TAYFUN İÇİN SAĞLIK BAKANLIĞI DEVREYE GİRDİ
NİĞDE’DEN AMBULANS HELİKOPTERLE TAŞINAN KALP ANKARA’DA ATACAK
FAZLA KİLOLAR EKLEMLERE ZARAR VERİYOR

EN ÇOK OKUNANLAR