Türk Telekom’da yeni eğitim öğretim yılına özel kampanya
Türk Telekom, 2019-2020 eğitim-öğretim yılının açılışına özel ‘3 ay bedava’ evde internet kampanyası düzenledi. Öğrenciler ve aileleri için cazip kampanyasını hazırlayan şirket, yeni müşterilerinden limitsiz fiber internet paketleri için ilk 3 ay ödeme almayacak.

10 Eylül 2019 - 12:15:05

Çıktı Al

Yorum (0)

Whatsapp haber ihbar
Türk Telekom, 2019-2020 eğitim-öğretim yılının açılışına özel ‘3 ay bedava’ evde internet kampanyası düzenledi. Öğrenciler ve aileleri için cazip kampanyasını hazırlayan şirket, yeni müşterilerinden limitsiz fiber internet paketleri için ilk 3 ay ödeme almayacak.

Türk Telekom, okul heyecanı yaşayan çocuklar ve aileleri için cazip fiyat ve limitsiz interneti buluşturduğu yeni bir kampanya hazırladı. Yapılan bilgilendirmede; ‘3 Ay Bedava’ kampanyası ile şirket, ailelere harcamaları konusunda destek olmanın yanı sıra, öğrencilere de eğitim paketleri ve dijital servislerden ücretsiz olarak faydalanma imkânı sunacak. Şirketin, yeni müşterileri bu kampanyadan ilk 3 ay hiçbir ücret ödemeden sonraki 24 ay ise sabit fiyat her şey dâhil fiyatlarla faydalanabilecek.

Öğrenciler için ücretsiz ücretsiz dijital servisler
Şirket, eğitimden eğlenceye, güvenlikten bulut ürünlerine kadar kapsamlı ileri düzey dijital servisleri de bu kampanya ile birlikte ücretsiz sunacak. Türk Telekom’un ‘3 ay bedava kampanyası’na yeni gelen bireysel evde internet müşterileri, 27 ay kalma sözü ile TT Wifi Limitsiz, Muud Premium Üyelik, McAfee Total Protection 3 Lisans, TT Dijital Depo 10GB ürünlerinden 27 ay boyunca, Türk Telekom Akademi İngilizce Dil Paketi ürününden 12 ay boyunca ücretsiz yararlanabilecekler. Kampanya ile sunulan temel eğitim paketleri ile çocuklara eğitim hayatlarında destek olabilecek.
KAYNAK: İHA

Etiketler: EKONOMİ,

YORUM BIRAKIN

YORUMLAR  ( 0 Yorum )
Habere hiç yorum yapılmamış
BENZER HABERLER
BEYMEN Collection’dan 2019-2020 Sonbahar-Kış Kadın koleksiyonu
BEYMEN Collection 2019-2020 Sonbahar-Kış kadın koleksiyonu modaseverler ile buluştu.
04.09.2019
Superbox’ın kullanıcı sayısı 150 bini aştı
Fiber optik altyapı ile ulaşılamayan evlere fiber hızında mobil interneti götüren Superbox’ın kullanıcı sayısı sadece yaz döneminde yüzde 165’ten fazla artarak 150 bini aştı.
28.08.2019
TESK Genel Başkanı Palandöken: “Kurban bayramı piyasalara doping olacak”
Kurban bayramı yaklaşırken ülke genelindeki tüm esnaf ve sanatkârların hazırlıklarını tamamladığını belirten TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, “Hayvan besicilerimiz kurbanlık hayvanlarını pazara sürmeye başladı. Konfeksiyoncudan terziye, bakkaldan manava, fırıncıdan pastaneciye, şarküteriden kasaba, bıcakçıdan bileyiciye tüm esnafımız son hazırlıklarını tamamlayarak vatandaşların ihtiyaç duyacağı Kurban Bayramı taleplerini karşılamak için hummalı bir şekilde çalışmaya devam ediyorlar” dedi.
17.07.2019
Defacto sonbahara özel koleksiyon hazırladı
DeFacto, çocukların hassas bünyeleri için onları serin havalardan koruyacak özel bir koleksiyon hazırladı. Sweatshirtler ve hırkaların ön plana çıktığı koleksiyon, klasikten spora miniklerin tüm ihtiyaçlarına cevap vereceği belirtiliyor.
23.08.2019
Borsa haftayı düşüşle tamamladı
Borsa, haftanın son iş gününü yüzde 0,47’lik düşüşle tamamladı.
17.05.2019
Serbest piyasada döviz fiyatları
Serbest piyasada dolar 5,7880 liradan, euro ise 6,5570 liradan güne başladı.
11.06.2019
İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜNDEN ANKARA ŞEHİR HASTANESİ HAKKINDAKİ İDDİALARA YANIT
YİYECEKLERİN PSİKOLOJİMİZE ETKİLERİ
KANSERİ YENSENİZ DE RİSKLERİ BİTMİYOR
OBEZİTE TEDAVİSİNDE, ‘MİDE BOTOKSU’
VAJİNAL AKINTI KANSER NEDENİ OLABİLİR
ŞİFA KAYNAĞI AŞURE YERKEN DİKKAT
UYKU BOZUKLUĞU MİGREN TETİKÇİSİ
OKULA UYUM SÜRECİNDE UYKU DÜZENİ NASIL OLMALI
KÜBA İLE İLAÇ, AŞI VE TIBBİ CİHAZ ALANINDA MUTABAKAT ZAPTI İMZALANDI
3 AYDIR DİŞ AĞRISI ÇEKEN ENGELİ TAYFUN İÇİN SAĞLIK BAKANLIĞI DEVREYE GİRDİ
NİĞDE’DEN AMBULANS HELİKOPTERLE TAŞINAN KALP ANKARA’DA ATACAK
FAZLA KİLOLAR EKLEMLERE ZARAR VERİYOR

EN ÇOK OKUNANLAR