Kamu Bilgi ve İletişim Teknolojileri Konferansı, Türksat desteğiyle düzenlenecek
Kamu Bilgi ve İletişim Teknolojileri Konferansı, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı himayelerinde 9 Ekim’de, Kocaeli Gebze’deki Bilişim Vadisi’nde gerçekleştirilecek.

08 Ekim 2019 - 13:30:07

Çıktı Al

Yorum (0)

Kamu Bilgi ve İletişim Teknolojileri Konferansı, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı himayelerinde 9 Ekim’de, Kocaeli Gebze’deki Bilişim Vadisi’nde gerçekleştirilecek.
Marmara bölgesinin en etkili bilgi ve iletişim teknolojileri etkinliği ve en büyük kamu-özel sektör buluşması olmayı amaçlayan etkinliğe Türksat, ‘İletişim Sponsoru’ olarak destek verecek. Konferans, Türksat Tanıtım Kanalı’ndan canlı yayınlanacak. Bakanlıklar, belediyeler, üniversiteler, idare başkanlıkları, sanayi ve ticaret odaları, teknoloji sağlayıcı firmalar, son kullanıcı firmaları, operatörler, bankalar ve daha birçok ilgili sektör ve yönetimlerin katılım sağlanmasının beklendiği etkinlikte; Dijital Dönüşüm, Dijital Dönüşüm Yol Haritası, Endüstri 4.0, Yapay Zeka, IoT Teknolojisi ve Stratejileri, Akıllı Şehirler, Endüstriyel Akıllı Üretim, Siber Güvenlik, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu, Dijital Para Birimleri ve Teknolojileri, Son Teknoloji Deneyimleri gibi konular tartışılacak.
KAYNAK: İHA

Etiketler: GENEL,

YORUM BIRAKIN

YORUMLAR  ( 0 Yorum )
Habere hiç yorum yapılmamış
BENZER HABERLER
Genç bakışlara göz kapağı estetiği ile kavuşun
Doç.Dr. Barış Yeniad, göz kapağı estetiği sayesinde daha genç ve canlı görünmenin mümkün olabildiğini söyledi.
29.10.2019
Max Kruse: “İstiklal Marşı’nı şov için okumadım”
Fenerbahçe’nin Alman futbolcusu Max Kruse, İstiklal Marşı’nı şov için okumadığını ifade ederek, “Bu ülkenin ve burada yaşayan insanların bir parçası olmayı denedim. Mili marşı öğrenmemin nedeni bu” dedi.
29.10.2019
Cumhuriyetin çocuklarından 29 Ekim konseri
Bahçeşehir Koleji öğrencileri Cumhuriyet’in 96. yılını geleneksel hale gelen “Cumhuriyet Gençleri Konseri” ile kutladı. Bu yıl “Atatürk ve Çocuk” temasıyla hazırlanan konser izleyicilerden tam not aldı.
29.10.2019
Başkan Atasoy Cumhuriyet Bayramı’nı kutladı
Uluslar Arası Yatırım ve İş Dünyası Konfederasyonu (ULUSKON) Başkanı Nezaket Emine Atasoy, yayınladığı mesaj ile 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı kutladı.
29.10.2019
Gaziosmanpaşa’da Cumhuriyet Bayramı coşkuyla kutlandı
Cumhuriyet’in kuruluşunun 96. yılı Gaziosmanpaşa’da coşkuyla kutlandı. 7’den 70’e çok sayıda vatandaş ellerinde Türk bayraklarıyla 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı coşkusuna ortak oldu.
29.10.2019
Ankara’da kavga: 8 yaralı
Ankara’da yabancı uyruklu ve akraba olan kişiler arasında bilinmeyen bir sebepten dolayı çıkan kavgada 8 kişi yaralandı.
29.10.2019
TRANS YAĞLAR, HER YIL YARIM MİLYON KİŞİNİN ÖLÜMÜNDEN SORUMLU
“MİGREN DENGENİZİ BOZABİLİR”
ANNE OTELİ İLE EV KONFORUNDA DOĞUM
UZMANLARDAN KOL VE BACAKLARDA ATAR DAMAR HASTALIKLARI HAKKINDA UYARI
ÖĞRENCİLER, GÖNÜLLÜ SAĞLIK ELÇİSİ OLUYOR
KOLDA AĞRI VE ELDE UYUŞMAYA DİKKAT
"DEPREMLER RUH SAĞLIĞINI DA DERİNDEN SARSIYOR"
"BİTKİ ÇAYLARI YUMURTALIK KANSERİ RİSKİNİ AZALTIR"
BAĞIRSAK MİKROBİYOTASI POPÜLER ARAŞTIRMA KONULARI ARASINDA
TÜRKİYE’NİN KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM UZMANLARI ANKARA’DA BULUŞTU
CORONAVİRUS SALGINI HAVAYOLU SEYAHATİ YAPAN HERKESİ ENDİŞELENDİRİYOR
’’YÜKSEK TANSİYON VERTİGOYA NEDEN OLABİLİR’’

EN ÇOK OKUNANLAR