Irak ve Suriye tezkeresi kabul edildi
Irak ve Suriye tezkeresi kabul edildi.

08 Ekim 2019 - 20:15:04

Çıktı Al

Yorum (0)

Whatsapp haber ihbar
Reklam
Irak ve Suriye tezkeresi kabul edildi.
Irak ve Suriye’ye asker gönderilmesinin bir yıl daha uzatılması hakkındaki Cumhurbaşkanlığı tezkeresi görüşüldü. Görüşmelerin sonunda yapılan oylamada, Halkların Demokratik Partisi (HDP) haricinde bütün partiler lehte oy verdi. Tezkere bunun üzerine kabul edildi.
KAYNAK: İHA

Etiketler: POLİTİKA,

YORUM BIRAKIN

YORUMLAR  ( 0 Yorum )
Habere hiç yorum yapılmamış
BENZER HABERLER
Bakan Pakdemirli 15 Temmuz gecesini anlattı
Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, 15 Temmuz hain darbe girişiminin yaşandığı geceyi anlattı. Pilot olduğu için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın uçağını takip edecek bir aplikasyonun telefonunda olduğunu belirten Pakdemirli, “Ben tabancamı çıkardım dedim ki,’ eğer gelen olursa ben canlı teslim olmam ona göre.’ O gece Cumhurbaşkanımızın yere inmesi en büyük duamdı. ’Cumhurbaşkanımız bir sıkıntı görmesin bu iş biter, millet yanında olur dedim.’ Cumhurbaşkanımızın çağrısı çok önemliydi" dedi.
17.07.2019
Kılıçdaroğlu’ndan S400 yanıtı:
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, S400 teslimatına ilişkin, “Türkiye kendi bildiği yoldan devam edecektir. Türkiye’nin kendi güvenliğini sağlaması hakkıdır” dedi.
13.07.2019
BBP ve DSP’den AK Parti’ye bayram ziyareti
AK Parti Genel Merkezi’ne diğer siyasi partilerin bayram ziyareti sürüyor.
05.06.2019
TBMM Başkanı Şentop:
Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Mustafa Şentop, "Dünyanın büyük dönüşümlere gebe olduğu tarihin önemli bir kavşak noktasındayız. Bu şartlar altında Türkiye, değişmiş, gerçekliğini kaybetmiş, artık var olmayan bir dünyanın yapay dengelerine değil, yeni şartların icabına ve sadece milli çıkarlarına uygun hareket etmek kararındadır. Bu yüzden, Doğu Akdeniz’de, Ortadoğu’da ve bütün coğrafyalarda yegane ölçümüz, milletimizin şerefini ve menfaatlerini, dünya barışını ve bütün insanlık için adaletin gerçekleşmesini esas alarak hareket etmektir. Türkiye, bugün artık sadece bir ülkenin ve bir coğrafyanın adı değildir. Türkiye bugün, kendi sınırlarını aşan bir umudun, bir hamlenin ve insanlık davasının adıdır. Ve Türkiye bugün, sadece vatanımız değil, aynı zamanda vazifemizdir" dedi.
01.10.2019
MYP Lideri Yılmaz:
Muhafazakar Yükseliş Partisi (MYP) Lideri Ahmet Reyiz Yılmaz Türkiye’de inşaat sektörünün içinde bulunduğu sıkıntılara bir de bankaların uyguladığı kredi politikalarının eklendiğini belirterek, "Önce inşaat sektörüne destek verip firmaları yatırıma teşvik eden bankalar, kredi konusunda şimdi aynı inşaat sektörünü kredi diliminin dışına itmektedir. Bu durumun Türkiye’nin ekonomik krizden çıkmasına faydası olmaz" dedi.
03.09.2019
Bakan Soylu’dan İstanbul’a kayyum atama iddialarına yanıt:
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "İstanbul Büyükşehir Belediyesine kayyum atanacak" iddialarına Pazar günü katılacağı bir televizyon programında yanıt vereceğini söyledi. Bakan Soylu, Yenikapı’da sergilenen İstanbul Büyükşehir Belediyesi araçları hakkında da "Dün gece itibarıyla talimat verdim" dedi.
06.09.2019
ÇOCUKLAR NEDEN YALAN SÖYLER
PROF. DR. KONUKSEVEN: “DUYMANIZI SAĞLAYAN ODYOLOGLARI DUYUN”
GÖZ ÇEVRESİ IŞIK DOLGUSU İLE GENÇLEŞİYOR
SAĞLIKTA TÜRKİYE’YE ÜÇÜNCÜLÜK ÖDÜLÜ
"KULAKTA AĞRI VE AKINTI DIŞ KULAK ENFEKSİYONUNUN HABERCİSİ OLABİLİR"
HAYIRSEVERLERDEN HOPA DEVLET HASTANESİNE MOTORLU HASTA YATAĞI BAĞIŞI
AVRUPA ÜLKELERİ ARASINDA OBEZİTE GÖRÜLME ORANININ EN YÜKSEK OLDUĞU ÜLKE TÜRKİYE
RİZE’DE ‘10 EKİM DÜNYA RUH SAĞLIĞI GÜNÜ’ ETKİNLİKLERİ
HASTA YAKINLARI RUH VE BEDEN SAĞLIĞI KONUSUNDA BİLGİLENDİRİLECEK
“İNTİHARI ÖNLEMEK BÜYÜK ORANDA MÜMKÜN”
GİRESUN’A 628 MİLYONLUK SAĞLIK YATIRIMI
KADINLARIN GİZLİ KORKUSU İDRAR KAÇIRMA

EN ÇOK OKUNANLAR