MSB: "Kahraman Türk Silahlı Kuvvetlerimiz ve Suriye Millî Ordusu, Barış Pınarı Harekâtı kapsamında Fırat’ın doğusuna kara harekâtına başladı."
MSB: "Kahraman Türk Silahlı Kuvvetlerimiz ve Suriye Millî Ordusu, Barış Pınarı Harekâtı kapsamında Fırat’ın doğusuna kara harekâtına başladı."

09 Ekim 2019 - 22:45:04

Çıktı Al

Yorum (0)

Whatsapp haber ihbar
Reklam
MSB: "Kahraman Türk Silahlı Kuvvetlerimiz ve Suriye Millî Ordusu, Barış Pınarı Harekâtı kapsamında Fırat’ın doğusuna kara harekâtına başladı."
KAYNAK: İHA

Etiketler: GENEL,

YORUM BIRAKIN

YORUMLAR  ( 0 Yorum )
Habere hiç yorum yapılmamış
BENZER HABERLER
İşten çıkarılan İBB çalışanlarının bekleyişi sürüyor
İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne (İBB) bağlı iştiraklerden çıkartılan işçilerin Saraçhane’deki başkanlık binası önündeki bekleyişi devam ediyor. AK Parti İstanbul Milletvekili Halis Dalkılıç da İBB önüne giderek bilgi aldı.
31.08.2019
Dünya Tromboz Günü’nde ’pıhtı’ için dans edecekler
Dünya Tromboz Günü kapsamında; Ulusal Vasküler ve Endovasküler Cerrahi Derneği, Türk Kalp ve Damar Cerrahisi Derneği ve Fleboloji Derneği ‘pıhtı için hareket et, pıhtı için dans et’ sloganıyla ünlü DJ’lerin de desteğiyle birçok kişi pıhtıya karşı dans edecek.
01.10.2019
SANKON’dan, müstafi Nezaket Emine Atasoy’a teşekkür mesajı
Sanayici İş Kadınları ve İş adamları Konfederasyonu (SANKON) yönetimi, istifa eden genel başkan Nezaket Emine Atasoy için teşekkür mesajı yayınladı.
05.08.2019
Mehmet Baransu davasında mütalaa: “Dosyada görevsizlik kararı verilsin
Taraf Gazetesi eski yazarı Mehmet Baransu’nun, "Gülen’i Bitirme Kararı 2004’te MGK’da Alındı” başlıklı haber kapsamında, "devletin gizli belgelerini ifşa etme” suçundan 50 yıla kadar yargılandığı davada duruşmaya gelmek istemediğine dair dilekçe sunan Baransu, duruşmaya gelmedi. Mütalaasını açıklayan savcı, görevsizlik kararı verilerek dosyanın İstanbul Anadolu 2. Ağır Ceza Mahkemesine gönderilmesini istedi.
24.09.2019
Hırvatistan’da “TİKA Basket 2019” Dostluk Turnuvası
Hırvatistan’ın güneyinde Peljesac yarımadasındaki Zuljana beldesinde Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA) tarafından yenilenen açık hava spor alanında “TİKA Basket 2019” dostluk turnuvası düzenlendi.
29.08.2019
YKS stresi bitti, kayıt heyecanı başladı
YKS tercih sonuçlarının açıklanmasının ardından üniversitelerde kayıt dönemi başladı. İstanbul Üniversitesi Beyazıt Kampüsü’nde kayıtlarını yapan öğrencilerin heyecanlı oldukları gözlendi.
19.08.2019
ÇOCUKLAR NEDEN YALAN SÖYLER
PROF. DR. KONUKSEVEN: “DUYMANIZI SAĞLAYAN ODYOLOGLARI DUYUN”
GÖZ ÇEVRESİ IŞIK DOLGUSU İLE GENÇLEŞİYOR
SAĞLIKTA TÜRKİYE’YE ÜÇÜNCÜLÜK ÖDÜLÜ
"KULAKTA AĞRI VE AKINTI DIŞ KULAK ENFEKSİYONUNUN HABERCİSİ OLABİLİR"
HAYIRSEVERLERDEN HOPA DEVLET HASTANESİNE MOTORLU HASTA YATAĞI BAĞIŞI
AVRUPA ÜLKELERİ ARASINDA OBEZİTE GÖRÜLME ORANININ EN YÜKSEK OLDUĞU ÜLKE TÜRKİYE
RİZE’DE ‘10 EKİM DÜNYA RUH SAĞLIĞI GÜNÜ’ ETKİNLİKLERİ
HASTA YAKINLARI RUH VE BEDEN SAĞLIĞI KONUSUNDA BİLGİLENDİRİLECEK
“İNTİHARI ÖNLEMEK BÜYÜK ORANDA MÜMKÜN”
GİRESUN’A 628 MİLYONLUK SAĞLIK YATIRIMI
KADINLARIN GİZLİ KORKUSU İDRAR KAÇIRMA

EN ÇOK OKUNANLAR