E-ticaretin liderleri İstanbul’da FutureCommerce360 Konferansı’nda buluşuyor
E-ticaretin sektörünün lider firmaları, İstanbul’da düzenlenecek FutureCommerce360 Konferansı’nda bir araya geliyor.

31 Ekim 2019 - 11:00:07

Çıktı Al

Yorum (0)

Whatsapp haber ihbar
E-ticaretin sektörünün lider firmaları, İstanbul’da düzenlenecek FutureCommerce360 Konferansı’nda bir araya geliyor.
İstanbul’da 20 Kasım’da gerçekleşecek olan FutureCommerce360 Konferansı, e-ticaret sektörünü buluşturacak. Konferansta “Gelenekselden Dijital Dönüşüme Ziyaretçi Verileri Neler Söylüyor?”, “E-ticaret Ekosistemi: Ödüllü Projeler, Başarısı Kanıtlanmış Çözümler, Sahadan Paylaşımlar”, “Dijital Yol Çizerken Stratejiyi Nasıl Kurgulamalı?”, “E-ihracat ve E-ticarette Önümüzdeki 5 Yılı Nasıl Tasarlamalıyız?”, “Sınırları Aşan Ticaret”, “Son Tüketici Deneyimini İyileştirmek”, “Tüketicilerin Dijital Alışkanlıkları Ülkeden Ülkeye Nasıl Bir Değişim Gösteriyor?”, “Pazar yerleri ve Markaların Ortaklaşa Rekabeti” ve “Perakendeci Gözüyle Değişim” başlıkları tartışılacak.
Perakende ve tüketici ürünleri sektörlerinden 300’ü aşkın üst düzey karar vericinin, e-ticaretin tüm paydaşlarıyla bir araya gelerek networking imkânı bulacağı; küresel ve yerel trendlerin, yeni teknolojilerin, yeni iş modellerinin, başarılı uygulamaların konuşulacağı FutureCommerce360, yüzyıllardır süregelen ticaretin sahip olduğu bilgi birikiminin üzerine, geleceğe uzanan bir köprü kurmayı hedefliyor.
E-ticaretin tüm paydaşlarının görüşlerini alarak organize edilen buluşmada, dünyadaki dijital ticareti şekillendiren fikir önderleri, çok kanallı perakendeciler, sadece online perakendeciler, pazar yerleri, ödeme sistemleri, lojistik ve stok yönetimi şirketleri, dijital pazarlama şirketleri, e-ticaret teknoloji sağlayıcıları ve girişimciler yer alacak.
KAYNAK: İHA

Etiketler: EKONOMİ,

YORUM BIRAKIN

YORUMLAR  ( 0 Yorum )
Habere hiç yorum yapılmamış
BENZER HABERLER
Yabancı turist Bodrum’dan vazgeçmiyor
Türkiye’ye gelen Avrupalı turist sayısında önemli oranlarda artış yaşanıyor. Özellikle kıta Avrupa’sından Türkiye’ye giriş yapan yabancı turist sayısında yaşanan artış Ortadoğu’dan gelen turist sayısını geride bırakmış durumda.
24.05.2019
Türkiye’de kişi başına düşen elektrik tüketimi 2855 kwh oldu
Son veriler incelendiğinde Türkiye’deki kişi başına düşen elektrik tüketimi 2855 kWh olarak görülürken, bu rakamın Kanada’da 15,546 kWh olduğu saptandı.
10.06.2019
Örnek bahçede ekonomik fındık hasadı töreni yapıldı
TRABZON (İHA) – Trabzon’da “Fındıkta Verim ve Kaliteyi Arttırma” projesi kapsamında oluşturulan örnek bahçede “Ekonomik Fındık” hasadı töreni yapıldı.
08.08.2019
Bakan Albayrak:
Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, iki kamu bankasının konut ve tüketici kredisi faiz oranlarını düşürmesine ilişkin sosyal medyadan mesaj verdi. Bakan Albayrak, mesajında "Dengelenme sürecinin pozitif etkileri piyasalara yansımaya devam ediyor" ifadelerine yer verdi.
01.08.2019
Yılın ikinci yarısında dövizin yatay seyri ve olası faizlerdeki düşüşün yatırımlara olumlu yansıması bekleniyor. Makineleri yapan makinelerin sektörü olarak bilinen takım tezgahları ihracatını yüzde 20 oranında artıracağı belirtilirken TEZMAKSAN Genel Müdürü Hakan Aydoğdu, sektördeki yatırımların devamı için faiz indiriminin şart olduğunu söyledi.
19.07.2019
Balık tezgahları boş, vatandaşlar dertli
Deniz sıcaklıklarının artması ve ekosistemdeki değişimler balık satışlarını olumsuz etkiledi. Bu durum balık hallerindeki tezgahların boşalmasına ve balık fiyatlarının artmasına sebep oldu.
23.10.2019
ANTİBİYOTİKLERİN AKILCI KULLANILMASI GEREKMEKTEDİR
HAVA KİRLİLİĞİ AKCİĞER KANSERİ RİSKİNİ ARTTIRIYOR
UVCD, KTEPH FARKINDALIĞI İÇİN ANKARA’DA ETKİNLİK DÜZENLEYECEK
MEDİCAL PARK KARADENİZ HASTANESİ’NDEN ANLAMLI ETKİNLİK
AKCİĞER KANSERİNDE ‘DUMANLI’ TABLO
TÜSEB’İN NADİR HASTALIKLARA YÖNELİK VİZYON PROJELERİ DEĞERLENDİRİLDİ
SARKIK GÖZ KAPAĞI YORGUNLUK SEBEBİ
“ALERJİNİN SEBEBİ EVİNİZ OLABİLİR”
TÜRK VETERİNER HEKİMLERİ BİRLİĞİ: “ETKİLİ ANTİBİYOTİK GELİŞTİRİLEMEZSE 2050 YILINDA 10 MİLYON İNSAN ÖLECEK”
HER YIL DOĞAN 15 MİLYON PREMATÜRE BEBEKTEN 1 MİLYONU HAYATINI KAYBEDİYOR
20 YILDIR TÜMÖRLE SAVAŞAN SOMALİLİ HASTA ÇAREYİ TÜRKİYE’DE BULDU
BAKAN KOCA: "ŞEHİR HASTANELERİ İLE İLGİLİ AÇIKLAMALARIMIN NASIL SAPTIRILDIĞINI GÖRÜNCE ŞAŞIRMADAN EDEMEDİM"

EN ÇOK OKUNANLAR