(Düzeltme) Sağlık Bakanlığından “Geleceğe Nefes” kampanyasına destek
Sağlık Bakanlığı, Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından başlatılan 11 Milyon Fidan Kampanyasına 3 bin fidan dikerek destek verdi.

11 Kasim 2019 - 14:00:21

Çıktı Al

Yorum (0)

Sağlık Bakanlığı, Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından başlatılan 11 Milyon Fidan Kampanyasına 3 bin fidan dikerek destek verdi.
Ankara Şehir Hastanesi bahçesinde yapılan törene Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcıları Muhammet Güven, Emine Alp Meşe, Şuayip Birinci ve Halil Eldemir katıldı.
Törende konuşan Sağlık Bakan Yardımcısı Halil Eldemir, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatlarıyla 11 Kasım günü Milli Ağaçlandırma Günü olarak ilân edildi. Bu vesileyle Tarım ve Orman Bakanlığımız tarafından başlatılan Geleceğe Nefes Kampanyası, 81 ilde 11 milyon fidanı toprakla buluşturma hedefiyle yola çıktı. Ancak fidan bağışlarının 11 milyonu aştığını, 81 ildeki etkinliğin dünya çapında bir rekor olacağını anlıyoruz” dedi.
3 bin fidan dikimini sağlık politikalarında sembolik bir yeri olan Ankara Şehir Hastanesinde gerçekleştirdiklerini belirten Eldemir, Geleceğe Nefes kampanyasını hayata geçiren yetkililere ve kampanyaya Türkiye’nin dört yanından destek veren vatandaşlara teşekkür etti.
Törenin ardından 3 bin fidan Ankara Şehir Hastanesi bahçesine dikildi.
KAYNAK: İHA

Etiketler: SAĞLIK,

YORUM BIRAKIN

YORUMLAR  ( 0 Yorum )
Habere hiç yorum yapılmamış
BENZER HABERLER
Selfy’den yeni dijital paketler
Türk Telekom’un gençlik platformu Selfy, sadece GB’tan oluşan yeni ‘dijital paketler’ini duyurdu.
22.06.2019
Başkent’te su baskınları sonrası zarar gören tabelalar yenilendi
Ankara Büyükşehir Belediyesi, Başkent’te etkili olan şiddetli sağanak yağışın ardından ekipleri ile kentin dört bir yanında hasar tespit çalışmaları yaparak, onarım çalışmalarını sürdürüyor.
22.06.2019
Jandarma Özel Asayiş TİM’leri İHA’ya kapılarını açtı
Bu yıl ikinci defa düzenlenecek Uluslararası Jandarmalar ve Askeri Statülü Kolluk Kuvvetleri Birliği için hazırlıklarını sürdüren JÖAK gerçekleştirilecek tatbikat öncesi nefes kesti. Kapılarını tatbikat öncesi İHA ekibine açan JÖAK her türlü göreve hazır olduklarını gösterdi.
22.06.2019
Yavuz Sultan Selim Köprüsü havalimanlarını YHT ile bağlayacak
İpek demiryolu güzergahının en kritik noktası olan Yavuz Sultan Selim Köprüsü, üzerinden geçirilecek YHT ile Sabiha Gökçen ve İstanbul Havalimanı birbirlerine bağlanmış olacak.
22.06.2019
İstanbul polisinin ele geçirdiği kaçak alkol ve tütün ürünleri 3 günde imha edildi
İstanbul polisi kaçakçılığın önlenmesine yönelik gerçekleştirdiği 297 ayrı operasyonda, toplam tutarı 20 Milyon TL olan kaçak sigara, puro, içki ve tütün ele geçirdi. El konulan kaçak alkol ve tütün ürünlerinin imha işlemi 3 gün sürdü.
22.06.2019
Trabzon’un Araklı ilçesi Çamlıktepe mahallesinde 7 kişinin öldüğü, 3 kişinin kaybolduğu sel yörede yaşanan ilk sel değil
Trabzon’un Araklı ilçesi Çamlıktepe mahallesinde 18 Haziran günü yaşanan ve 7 kişinin öldüğü, 3 kişinin kaybolduğu selin yörede yaşanan ilk sel olmadığı, 2016 yılında da bölgede ciddi bir sel yaşandığı ancak dere ıslahı gibi gerekli tedbirlerin alınmadığı belirtildi.
22.06.2019
BAKANLIKTAN PİYASADA UYUZ İLACI BULUNMADIĞI İDDİALARINA YANIT
BACAK BACAK ÜSTÜNE ATMAK SİNİR SIKIŞMASI YAPIYOR
10 BİNDE BİR GÖRÜLEN DOĞUM VAKASI TRABZON’DA YAŞANDI
HIV POZİTİF KADINLAR DA ANNE OLABİLİR
TIBBİ TEDARİK KONGRESİ BAŞLADI
’’İLERİ ANNE YAŞI TÜP BEBEK YÖNTEMİ GEREKTİREBİLİR’’
İDRARA ÇOK ÇIKIYORSANIZ DİKKAT
“ÇENE EKLEMİ SORUNLARI TEDAVİ EDİLMEZSE DAHA BÜYÜK SORUNLARA YOL AÇIYOR”
GİRESUN’DA İLK KEZ ANESTEZİ ALTINDA VE ULTRASONOGRAFİ EŞLİĞİNDE SEREBRAL PALSİ AMELİYATI YAPILDI
BEBEK KIYAFETLERİNDEKİ PLASTİK BASKIYA DİKKAT
ÇOCUKLARIN GELİŞİMİNDE ARI SÜTÜNÜN ETKİSİ
TIRNAK YEME ALIŞKANLIĞI DİŞ ETİNE ZARAR

EN ÇOK OKUNANLAR