Sarkık göz kapağı yorgunluk sebebi
Göz Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Hakan Yüzer, yüzün en dikkat çekici yeri olan gözler olduğunu bu nedenle göz çevresindeki sorunların kişiyi, yaşlı ayrıca yorgun gösterdiğini belirtti.

18 Kasim 2019 - 12:30:11

Çıktı Al

Yorum (0)

Göz Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Hakan Yüzer, yüzün en dikkat çekici yeri olan gözler olduğunu bu nedenle göz çevresindeki sorunların kişiyi, yaşlı ayrıca yorgun gösterdiğini belirtti.
Özellikle sarkık göz kapağının sadece estetik görünüm açısından değil aynı zamanda göz sağlığı açısından da önemsenmesi gerektiğini ifade eden Göz Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Hakan Yüzer, “Göz ve çevresi kişide ilk dikkat çeken yerdir ve yaşlanmanın belirtileri genellikle göz çevresinden anlaşılır. Zamanla deforme olan cildimizde birtakım değişiklikler olur. Bu değişiklikler kişiyi kozmetik olarak rahatsız edebilir ve yorgun-yaşlı görünmesine neden olabilir. Bu değişikliklerden biride üst göz kapağı düşüklüğüdür. Üst göz kapağı estetiği ile bu düşüklükten ameliyat olmadan kolaylıkla kurtulabilirsiniz. Plexr plazma enerjisi ile ameliyat olmadan lazer ile tedavi mümkündür. Bu lazer tedavisi sayesinde 2 ya da 3 seansta istenilen sonuca ulaşırsınız. Eğer cilt yapınız fazla esnediyse bu seans sayısı artabilir. Üst göz kapağı estetiği göz kapağınızdaki kırışıklığı, sarkmayı düzelterek daha estetik ve sıkı bir dokuya kavuşmanızı sağlar. Üst ve alt göz kapağınızdaki kırışıklıklar, çizgiler ve göz çevrenize uygulanan kırışıklık tedavisine rağmen açılmayan kırışıklıklara sahipseniz emin olun plexr ile bu sarkmalardan kırışıklıklardan kısa sürede kurtulacaksınız ve düşük göz kapağınızı çok kısa sürede acısız ve ameliyatsız tedavi edecek” diye konuştu.
Op. Dr. Hakan Yüzer, üst göz kapağı estetiği tedavisinin lazer ile 30 dakika kadar sürdüğünü ifade ederek, “İlk aşamada doktorunuz uyuşturucu krem sürer ve ardından lazer atışları yapılır. Atışlarla buharlaşan deri yerini daha genç yeni bir dokuya bırakarak sarkmalar ortadan kaybolur ve daha sıkı göz kapaklarına sahip olursunuz” diye konuştu.
Op. Dr. Hakan Yüzer, açıklamasını şöyle sürdürdü; “Plexr plazma enerjisi’nin en önemli avantajı cerrahi bir işlem değildir. Herhangi bir iz bırakmaz ve doğal olmayan bir görüntü bırakmaz. Uygulanan alnın gençleşmesini sağlar cildi yeniler. Anestezi almanız gerekmez sadece uyuşturucu krem sürülerek yapılır. Fazla bir cilt çıkarma işlemi yapılmaz sarkan kısım sıkı hale getirilir.”
KAYNAK: İHA

Etiketler: SAĞLIK,

YORUM BIRAKIN

YORUMLAR  ( 0 Yorum )
Habere hiç yorum yapılmamış
BENZER HABERLER
Klasik bankacılık sistemleri zaman kaybına neden oluyor
OTİD (Ortadoğu İş Adamları Derneği) tarafından düzenlenen Afro Asian Fintec Hub toplantısı İstanbul’da gerçekleştirildi. Toplantıya yerli ve yabancı çok sayıda temsilci katıldı.
25.11.2019
Özel İdare çalışanlarından örnek davranış
Gümüşhane İl Özel İdaresi’ne bağlı ekipler kırsal alanda çalışma yaptıkları noktalarda yaban hayvanlarını da unutmuyor.
25.11.2019
Estetik cimnastikçiler Macaristan’dan madalyayla döndü
AGG Savkar Fadalya Estetik Cimnastik Takımı, Macaristan’da düzenlenen Spark Cup ve Akdeniz Kupası yarışmalarından madalya ile döndü.
25.11.2019
Bakan Pakdemirli’den üreticilere 320 milyon liralık hibe müjdesi
Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, “IPARD-II kapsamında, işleme ve pazarlama sektörlerinde 50 milyon euro yani 320 milyon liralık hibe paketini üreticimize, yetiştiricimize, yatırımcımıza sunuyoruz” dedi.
25.11.2019
Başkan Erbaş:
Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, "Günümüz dünyasında, küresel ölçekte düşünce ve davranışı şekillendiren temel dinamiklerin 18. yüzyıldan itibaren Batı merkezli gelişen olaylara ve dünya tasavvuruna dayandığı açıktır. Toplumun genelini ilgilendirmeyen, ümmetin ve insanlığın temel meselelerinin uzağında bir takım konuları, gelişigüzel ve popülist tartışmalarla kamuoyunun gündemine taşımanın zihinsel bir kaosa hizmet etmekten öteye geçmediği de vahim bir gerçekliktir. Son iki-üç asırdır dünyanın büyük bölümünü etkileyen, siyasal, ekonomik ve kültürel emperyalizm, toplumsal yasaları da alt üst etmiştir" dedi.
25.11.2019
İstanbul’da et ve et ürünleri üretim yerlerine denetim
Türkiye genelinde eş zamanlı et ve et ürünlerine yönelik gıda denetimi başladı. Bahçelievler’de tesislerini gezen İstanbul İl Tarım ve Orman Müdürü Ahmet Yavuz Karaca ve beraberindeki uzman ekip, etlerin ısı değerlerini kontrol ederek, numune aldı. Denetimler hakkında bilgi veren Karaca, “2019 yılında yaklaşık olarak 195 bin denetim yaptık. Bu denetimlerimizin sonucunda yaklaşık olarak 4 bin 500 işletmeyi 26 milyon 454 bin TL para cezası uyguladık” dedi.
25.11.2019
ŞEHİT ÇOCUKLARINA AFET FARKINDALIĞI EĞİTİMİ
GELENEKSEL VE TAMAMLAYICI TIP SON TEKNOLOJİ İLE BULUŞTU
SOĞUK ALGINLIĞINDAN KORUYAN VE ANTİOKSİDAN İÇEREN KIŞ ÇAYI TARİFLERİ
PROF. DR. TEZER KUTLUK: "SİNDİRİM SİSTEMİ KANSERLERİNDEN KORUNMAK İÇİN GÜNDE 10 BİN ADIM ATIN"
TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜĞÜ OLACAK
"BESLENMENİZİ DÜZENLEYEREK ÇOCUK SAHİBİ OLMA ŞANSINIZI ARTTIRABİLİRSİNİZ"
KARTAL’DA İNME VE KOAH HASTALIĞI SEMİNERİ
KIŞ AYLARINDA YÜKSEK EV ISISI VE NEM ORANI ALERJENLERİ ARTIRIYOR
PROF. DR. EMEL CANBAY: "PSÖDOMİKSOMA PERİTONEİ HASTALIĞINDA TEDAVİ GECİKİRSE HASTALIĞININ KONTROLÜ DE GÜÇLEŞEBİLİR"
ÖZEL İMPERİAL HASTANESİNDEN "SATILIYOR" İDDİALARINA İLİŞKİN AÇIKLAMA
YEMEK BORUSU KAPANDIĞI İÇİN BESLENEMEYEN NİJERYALI HASTA TÜRKİYE’DE SAĞLIĞINA KAVUŞTU
BEL FITIĞI HAKKINDA YANLIŞ BİLİNENLER

EN ÇOK OKUNANLAR