Kılıçdaroğlu Çubuk'ta Saldırıya Uğradı
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Ankara Çubuk'ta katıldığı şehit cenazesinde bir grup tarafından linç girişimine uğradı.

21 Nisan 2019 - 13:34:14

Çıktı Al

Yorum (0)

Reklam

Ankara Büyükşehir Belediyle Başkanı Mansur Yavaş ile birlikte katıldığı şehit cenazesinde Kemal Kılıçdaroğlu'nun saldırıya uğradığı o anlar... 


YORUM BIRAKIN

YORUMLAR  ( 0 Yorum )
Habere hiç yorum yapılmamış
BENZER HABERLER
(Özel) İstanbul Emniyeti’nin özel köpeklerinin zorlu eğitimi görüntülendi
İstanbul Emniyet Müdürlüğü bünyesinde görev alan kangal ve akbaş cinsi köpeklerin zorlu eğitimi görüntülendi. İtaat, ileri itaat saldırı ve öz güven parkuru olmak üzere 4 aşamada verilen eğitimi başarı ile tamamlayan köpekler, havalimanlarında, gösterilerde, mitinglerde ve maçlarda aktif olarak görev alıyor. Asayiş köpeklerinin rehine kurtarma operasyonu gerçeğini aratmadı.
04.11.2019
Bankoğlu:
Makine Mühendisleri Odası Trabzon Şube Başkanı Fulya Bankoğlu oda olarak yaklaşık 4 aydan beri artık doğalgaz bacalarının kontrolünün de kendilerinde olduğunu belirterek “Doğalgaz bacaları artı baca emisyonu ölçümleri çok yeni bir konu. Özellikle bunun gündemde tutulması ve halkında bu konuda duyarlı davranması bizim için çok önemli” dedi.
04.11.2019
Sular altında kalan köylerini terk etmediler, yeni köylerini de hemen yukarıya inşa ettiler
Artvin’in Zeytinlik köyünün tamamı Deriner Baraj gölünün suları altında kaldı. Köyde bulunan 130 hanenin evleri ve arazileri kamulaştırıldı. Köy sakinlerinden 70’i kamulaştırmadan aldıkları paralarla köyün hemen üzerinde bulunan araziyi DSİ’den satın alarak köy kurmaya karar verdi. Köylerini asla terk etmeyeceklerini ifade eden vatandaşlar, yeniden köylerine kavuşmanın mutluluğunu yaşıyor.
04.11.2019
Ekim ayında tüketici fiyat endeksi yüzde 2 arttı
Ekim ayında tüketici fiyat endeksi yüzde 2 arttı
04.11.2019
Aylık TÜFE yüzde 2 arttı
Tüketici Fiyat Endeksi 2019 yılı Ekim ayında bir önceki aya göre yüzde 2,00, bir önceki yılın Aralık ayına göre yüzde 10,59, bir önceki yılın aynı ayına göre yüzde 8,55 ve on iki aylık ortalamalara göre yüzde 16,81 artış gerçekleşti.
04.11.2019
Trabzonspor’un 21 maçlık gol serisi sona erdi
Trabzonspor, Süper Lig’de geçtiğimiz sezon Göztepe maçıyla birlikte başladığı ve 21 maçtır rakip kaleye bıraktığı gol serisine yine bir Göztepe maçıyla son verdi.
04.11.2019
BURUN UCU PROBLEMLERİNE DİKKAT
SALGIN DÖNEMİNDE TÜRKİYE’NİN AKCİĞER TARAMASI YAPILDI
KALİTESİZ GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ KULLANMAK, HİÇ KULLANMAMAKTAN DAHA ZARARLI
SANCAKTEPE ACİL DURUM HASTANESİ HİZMETE AÇILIYOR
BAKAN KOCA: "ÖLÜM ORANLARI DA ANKARA’NIN BAŞARISINI ORTAYA KOYUYOR"
BÖCEKLERDEN KORONA VİRÜS GEÇER Mİ
TÜRKİYE’DE KORONA VİRÜSTEN SON 24 SAATTE 34 KİŞİ HAYATINI KAYBEDERKEN TOPLAM CAN KAYBI 4 BİN 431 KİŞİ OLDU. BUGÜN 21 BİN 43 TEST YAPILIRKEN BİN 35 KİŞİDE YENİ VAKA GÖRÜLDÜ, BİN 286 KİŞİ DE İYİLEŞTİ.
MS HASTALARINA COVİD-19 UYARISI
SAĞLIK BAKANLIĞINDAN 11 SEKTÖRE YÖNELİK DAHA YENİ REHBER
TÜRKİYE KORUYUCU TIBBİ MALZEMEDE KÜRESEL OYUNCU OLMA YOLUNDA
SAĞLIK ÇALIŞANLARI, SAĞLIK İÇİN ÇALIP SÖYLEDİ
SAĞLIK BAKANLIĞI: “SON 24 SAATTE KORONA VİRÜSTEN 29 CAN KAYBI, 987 YENİ VAKA”

EN ÇOK OKUNANLAR