Başkan Hançerli, “dürüm ve künefeyi” Avcılar’da buluşturdu
Yeme-içme sektöründe önemli bir yere sahip Ahmet Usta Dürümce ile köklü geçmişe sahip Hacıkasımoğulları Künefe Avcılar’da güçlerini birleştirerek yeni bir mekanın açılışı gerçekleştirdi.

20 Ocak 2020 - 17:30:06

Çıktı Al

Yorum (0)

Yeme-içme sektöründe önemli bir yere sahip Ahmet Usta Dürümce ile köklü geçmişe sahip Hacıkasımoğulları Künefe Avcılar’da güçlerini birleştirerek yeni bir mekanın açılışı gerçekleştirdi.
Kebaplarıyla ünlü Ahmet Usta Avcılar Dürümce sahibi Ahmet Çalboğa ve Mehmet Duran; Hacıkasımoğulları Künefe sahibi Serhat Kasımoğulları ile işbirliği yaparak Avcılar’ı yepyeni bir mekana kavuşturdu. Açılışına Avcılar Belediye Başkanı Turan Hançerli’nin de katıldığı mekanda künefeden ve katmerden tadanlar damak tadı için ’harika’ ifadesini kullandı. Öğle saatlerinde yapılan açılışta gelen davetlilere akşama kadar katmer künefe ve çeşitlerinden ikram edildi. Başkan Hançerli, açılan işletmede hem kebap hem de künefe alalında kalitesini kanıtlamış markanın aynı çatı altında buluşmasından ötürü Avcılar adına mutlu olduğunu dile getirdi.

"Damak tadına bizim kadar önem veren bir firma seçtik"
Kebaplarıyla ünlü Ahmet Usta Avcılar Dürümce sahibi Ahmet Çalboğa ve Mehmet Duran; Hacıkasımoğulları Künefe sahibi Serhat Kasımoğulları markalarını büyütmek için kolları sıvadıklarını belirttiler. Kebap yemenin bir kültür olduğunu, damak tadına değer verenlerin mutlaka en iyisini araya araya bulduklarını dile getiren Ahmet Çalboğa “Birliktelik kurmak için damak tadına bizim kadar önem veren bir firma seçtik. Sanırım iyi bir birliktelik kurduk” açıklamısını yaptı. Açılışa, Avcılar Belediye Başkanı Turan Hançerli’nin yanısıra Başkan Yardımcısı Ender Balaban, Bülent Sezer, DUYSAD Başkanı Ahmet Kızılöz, Avcılar Engelliler Dernek Başkanı Ahmet Vardar, sanatçı Cem Aycam ve oyuncu Aleyna Al katıldı.
KAYNAK: İHA

Etiketler: GENEL,

YORUM BIRAKIN

YORUMLAR  ( 0 Yorum )
Habere hiç yorum yapılmamış
BENZER HABERLER
Merkez Bankası Başkanı Murat Uysal,
Merkez Bankası Başkanı Murat Uysal, "Rekabetçi kur konusunda, Merkez Bankasının herhangi bir kur hedefi bulunmamaktadır. Ancak döviz kurundaki istikrarı önemsiyoruz" dedi.
30.01.2020
Merkez Bankası Başkanı Murat Uysal:
Merkez Bankası Başkanı Murat Uysal: "Enflasyon beklentileri iyileşiyor. Bununla birlikte dolarizasyon da yavaş yavaş iyileşecektir diye düşünüyoruz."
30.01.2020
Merkez Bankası Başkanı Murat Uysal,
Merkez Bankası Başkanı Murat Uysal, "2020 ve 2021 yıl sonu enflasyon tahminlerinde değişiklik yapmadık. Enflasyonun bir süre yatay seyrederek, yıl sonu tahminlerine doğru kademeli olarak gerileceğini düşünüyoruz. Enflasyondaki düşüş eğiliminin devam edeceğini konusunda öngörü sahibiyiz" dedi.
30.01.2020
Ataşehir’de 36 hak sahibi çekilişle yeni evlerine kavuştu
Ataşehir’de 36 gecekondu sahibi noter çekilişiyle Atapark Konutları’ndaki yeni evlerine kavuştu.
30.01.2020
NBA’de günün sonuçları
NBA’de Portland Trail Blazers, evinde karşı karşıya geldiği Houston Rockets’ı 125-112’lik skorla mağlup etti. Portland Damian Lillard 36 sayı, 11 asist ve 10 ribaund ile oynayarak kariyerinde ilk kez triple double yaptı.
30.01.2020
4’ü kadın 15 FETÖ şüphelisi adliyeye sevk edildi
FETÖ-PDY silahlı terör örgütünün emniyet ve askeriyedeki mahrem yapılanmasına yönelik İstanbul merkezli operasyonla gözaltına alınan 15 kişi emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.
30.01.2020
ETİMESGUT’A DOĞUMHANE HİZMETİ
İSTANBUL’DA EĞİTİM AMAÇLI KURULAN SAHRA HASTANESİ GERÇEK HASTANEYİ ARATMIYOR
TRANS YAĞLAR, HER YIL YARIM MİLYON KİŞİNİN ÖLÜMÜNDEN SORUMLU
“MİGREN DENGENİZİ BOZABİLİR”
ANNE OTELİ İLE EV KONFORUNDA DOĞUM
UZMANLARDAN KOL VE BACAKLARDA ATAR DAMAR HASTALIKLARI HAKKINDA UYARI
ÖĞRENCİLER, GÖNÜLLÜ SAĞLIK ELÇİSİ OLUYOR
KOLDA AĞRI VE ELDE UYUŞMAYA DİKKAT
"DEPREMLER RUH SAĞLIĞINI DA DERİNDEN SARSIYOR"
"BİTKİ ÇAYLARI YUMURTALIK KANSERİ RİSKİNİ AZALTIR"
BAĞIRSAK MİKROBİYOTASI POPÜLER ARAŞTIRMA KONULARI ARASINDA
TÜRKİYE’NİN KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM UZMANLARI ANKARA’DA BULUŞTU

EN ÇOK OKUNANLAR