CHP’den İş Bankası yanıtı:”CHP’nin İş Bankası hislerinden dolayı elde ettiği bir kuruş gelir yok”
CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı, “CHP’nin İş Bankası hislerinden dolayı elde ettiği bir kuruş gelir yok. CHP’nin görev verdiği kişiler Atatürk’ün vasiyetini temsil etmek üzere oradalar” dedi.

17 Subat 2020 - 20:15:04

Çıktı Al

Yorum (0)

Reklam
CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı, “CHP’nin İş Bankası hislerinden dolayı elde ettiği bir kuruş gelir yok. CHP’nin görev verdiği kişiler Atatürk’ün vasiyetini temsil etmek üzere oradalar” dedi.
CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı, Genel Merkezde düzenlediği basın toplantısında MYK gündemini kamuoyu ile paylaştı. CHP’nin iş bankası hisleriyle ilgili çıkan söylemlere yanıt veren Salıcı, “CHP’nin İş bankası hislerinden dolayı elde ettiği bir kuruş gelir yok. CHP’nin görev verdiği kişiler Atatürk’ün vasiyetini temsil etmek üzere oradalar. İş Bankasına yönelik yapılan bu saldırılar İş Bankasını Türkiye’nin bankaları sıralamasında geriye doğru çekiyor” diye konuştu.
Ankara İl Kongresine ilişkin konuşan Salıcı, Türkiye’de kongre yapan tek partinin CHP olduğunu belirtti. Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Salıcı, İyi Parti’de CHP’nin HDP ile ortaklığı gerekçe gösterilerek gerçekleşen istifaya ilişkin soruya, “Bizim bu konuda yorumda bulunmamız iyi partili yöneticilere karşı saygısızlık olur. Ortada terörle ilgili bir bağlantı varsa bu ülkenin polisi,askeri, yargıcı var. Başka bir partinin iç meselesiyle ilgili yorum yapmak doğru değil” şeklinde yanıt verdi.
KAYNAK: İHA

Etiketler: POLİTİKA,

YORUM BIRAKIN

YORUMLAR  ( 0 Yorum )
Habere hiç yorum yapılmamış
BENZER HABERLER
AKUT’tan Fırtına Deresi’nde arama kurtarma eğitimi
Arama Kurtarma Derneği (AKUT) tarafından Rize’nin Fırtına Deresi’nde Akarsu Arama Kurtarma Eğitimi düzenlendi.
19.07.2019
Maltepe Belediyesinden TİS açıklaması
Maltepe Belediyesi, belediyeye bağlı iştiraklerde görev yapan işçilerin haklarıyla ilgili gerçekleştirilen Toplu İş Sözleşmesi görüşmeleri hakkında asılsız iddia ve ithamların olduğunu belirterek, “Kurumumuzu haksızca hedef alan grupları kamu vicdanı, kamu yararı ve kanunların esaslarına sahip çıkmaya davet ediyoruz” açıklamasını yaptı.
19.07.2019
İstanbul  Havalimanı havadan görüntülendi
Dünyanın en büyük havalimanlarından biri olan İstanbul Havalimanı’nın son hali havadan görüntülendi. Açıldığı günden beri, uçuş trafiği her geçen gün artarak devam eden İstanbul Havalimanı’nın çekilen görüntülerinde apron, terminal binası ve pistlere inen uçak görüntüleri yer alıyor.
19.07.2019
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Azerbaycan ve Gana devlet başkanları ile görüştü
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ve Gana Devlet Başkanı Nana Akufo-Addo ile birer telefon görüşmesi gerçekleştirdi.
19.07.2019
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Düzce’de yaşanan sel ile ilgili bilgi aldı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Düzce’de yaşanan sel ve heyelanlara ilişkin Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli ve Düzce Valisi Zülkif Dağlı ile birer telefon görüşmesi gerçekleştirdi.
19.07.2019
Trabzonspor
Trabzonspor, yeni sezonda kullanacağı gri formasının yarın satışa çıkacağını açıkladı.
19.07.2019
KORONA VİRÜS HASTASI MİNİK İKİZLERE HASTANEDE DOĞUM GÜNÜ SÜRPRİZİ
BAKAN SELÇUK; "4’Ü KANSER VE EPİLEPSİ, 3’Ü PARKİNSON OLMAK ÜZERE 93 İLACI DAHA GERİ ÖDEME LİSTESİNE ALDIK"
MASKE ALIRKEN, FİLTRESİ VE CE BELGESİ MUTLAKA KONTROL EDİLMELİ
TOMOGRAFİ ÇEKİMİNDE KORONA VİRÜS RİSKİNE DİKKAT
(ÖZEL) KORONA VİRÜSTEN DOLAYI EVİNDEN ÇIKAMAYAN HASTALARA VİDEOLU TEDAVİ
SELÇUK: “KORONA VİRÜS TEDBİRLERİMİZ KAPSAMINDA, SUT İLE KARŞILADIĞIMIZ YOĞUN BAKIM TEDAVİ ÜCRETLERİNİ İKİ KATINA ÇIKARDIK”
AİLE, ÇALIŞMA VE SOSYAL HİZMETLER BAKANI ZEHRA ZÜMRÜT SELÇUK, SUT’TA YAPILAN DÜZENLEMEYLE KARŞILANAN YOĞUN BAKIM TEDAVİ ÜCRETLERİNİN İKİ KATINA ÇIKARILDIĞINI DUYURDU.
BAKAN KOCA: “İSTANBUL’DA BİR KİŞİNİN BULAŞTIRDIĞI KİŞİ SAYISI 16”
SAĞLIK BAKANI KOCA: “BUGÜN KAYBETTİĞİMİZ 69 KİŞİ İLE TOPLAM CAN KAYBIMIZ 425’İ BULDU”
İBRAHİM ÖZTEK’TEN, CEMİL TAŞÇIOĞLU İÇİN ’GÖREV ŞEHİDİ’ ÖNERİSİ
COVİD-19’A KARŞI SAĞLIKLI BESLENMEDE DİKKAT EDİLECEK ÖNERİLER
KANSER HASTALARI İÇİN KORONAVİRÜSTEN KORUNMA YOLLARI

EN ÇOK OKUNANLAR