Kapalıçarşı korona virüs önlemleri kapsamında kapatıldı
Kapalıçarşı, korona virüs önlemleri kapsamında geçici süreliğine kapatıldı.

23 Mart 2020 - 18:45:03

Çıktı Al

Yorum (0)

Reklam
Kapalıçarşı, korona virüs önlemleri kapsamında geçici süreliğine kapatıldı.
Çin’de ortaya çıkan ve Türkiye’de de görülen yeni tip korona virüs salgını yerli ve yabancı turistlerin uğrak noktası, altın piyasasının kalbi Kapalıçarşı’yı da vurdu. Kapalıçarşı korona virüs önlemleri kapsamında geçici süreliğine kapatıldı. İş yerlerinin kepenk kapattığı çarşı sessizliğe büründü. Kapalıçarşı yönetimi konu ile ilgili henüz bir açıklama yapmadı.
KAYNAK: İHA

Etiketler: GENEL,

YORUM BIRAKIN

YORUMLAR  ( 0 Yorum )
Habere hiç yorum yapılmamış
BENZER HABERLER
Umreden dönen Türk yolcular, sağlık taramasından geçirildi
Çin’in Wuhan kentinde ortaya çıkan ve 56 ülkede daha görülen Koronavirüs nedeniyle Umre’den gelen yolcular sağlık taramasından geçirilerek yurda giriş yapıyor. Ateşleri ölçülen Türk yolcular, olası bir hastalığa karşı bilinçlendiriliyor.
03.03.2020
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: ”Türk ordusu TBMM’nin ordusudur”
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Öncelikle Türk ordusu TBMM’nin ordusudur. Onlarca şehidi varken TBMM’nin hızla toplanmaması düşünülemez. Kavga istemiyoruz, polemik istemiyoruz, gerçekleri istiyoruz” dedi.
03.03.2020
(Özel)Kağıthane’deki yangında 4’üncü kattan atlayarak kurtulan kadın o anları anlattı
Kağıthane’de 4 katlı bir binanın en üst katında çıkan yangından vatandaşların açtığı battaniyeye atlayarak kurtulan İranlı kadın o an yaşadıklarını anlattı. Vatandaşların açtığı battaniyeye atlayan kadın, kurtulma umudunu kaybettiği anda son an atladığını söyledi.
03.03.2020
Sanayi sitesini ziyaret edip, esnafın taleplerini dinlediler
Mesleki eğitimin kalitesinin artırılması ve işverenlerin personel taleplerinin karşılanması amacıyla çalışmalar yürüten Trabzon Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (TESOB) İş Yeri Denetleme ve Danışmanlık Grubu üyeleri, Fatih Sanayi Sitesi’nde işyerlerini ziyaret etti, esnafın taleplerini dinledi.
03.03.2020
Türk kadınına tanınan seçme ve seçilme hakkının 85’inci yıl dönümü kutlandı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, TBMM tarafından Türk kadınına verilen seçme ve seçilme hakkının öneminden bahsederek, “Türk kadını, bu hakkın ne kadar önemli olduğunu kavramış ve vatanı için çalışmaktan asla geri durmamıştır. Böylelikle aziz ülkemizin kurulmasında olduğu gibi, bugünkü Türkiye haline gelmesinde de, kadınlarımız birçok alanda önemli işlere imza atmıştır. Çünkü toplumsal ilerleme, ancak kadınların sosyal, siyasi ve ekonomik hayatta yer almasıyla başarılabilir” dedi.
03.03.2020
Yaralarım Aşktandır adlı resim sergisi Kartal’da ziyarete açıldı
Kartal Kültür ve Sanat Derneği ile Bir Kadın Hikâyesi grubu üyesi sanatçılar tarafından hazırlanan “Yaralarım Aşktandır” adlı resim sergisi, Kartal’da ziyarete açıldı.
03.03.2020
DR. SUAT GÜNSEL GİRNE ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ’NDEN DE ÜCRETSİZ ACİL SERVİS HİZMETİ
KÖY TEDBİR AMAÇLI KENDİ KARANTİNASINI UYGULUYOR
ENGELSİZ 112 UYGULAMASI BAŞLADI
BAKANLIK SAĞLIK ÇALIŞANLARININ MAAŞINDAN KESİNTİ YAPILACAĞI İDDİALARINI YALANLADI
SABRİ ÜLKER VAKFI, COVID-19 HAKKINDA EN ÇOK MERAK EDİLEN KONULARA BİLİMSEL AÇIKLIK GETİRDİ
DİZ EKLEMİNDEN GELEN SESE DİKKAT
HASTANELERDE KAĞIT REÇETE KULLANIMI ASGARİ DÜZEYE ÇEKİLDİ
SAĞLIK BAKANLIĞI, BULAŞ RİSKİNİN ÖNLENMESİ AMACIYLA DOKTORLAR TARAFINDAN KAĞIT REÇETELERİN ASGARİ DÜZEYDE KULLANILMASININ TAVSİYE EDİLDİĞİNİ AÇIKLADI.
KORONA VİRÜSLE EGZERSİZLE BAŞA ÇIKMANIN YOLLARI
TÜRK OFTALMOLOJİ DERNEĞİ: HER KIRMIZI GÖZ, KORONAVİRÜS GÖSTERGESİ DEĞİLDİR
BAKAN KOCA: "(MHRS SİSTEMİ) ÇALIŞANLARIMIZIN YÜZDE 90’SINI EVDEN SİSTEME KATILIYOR.”
BAKAN KOCA: "(ÇİN’DEN GELEN İLAÇ) BU İLACIN YOĞUN BAKIM HASTALARININ ÇOĞUNA KULLANDIK. BİLİM KURULU BU İLACIN ETKİNLİĞİ İLE İLGİLİ BİR ANALİZ YAPIYOR. BU ANALİZ VE UYGULAMA ŞEKLİNİN NASIL YAPILACAĞI ÖNÜMÜZDEKİ GÜNLER NETLEŞMİŞ OLUR.”

EN ÇOK OKUNANLAR