(Özel) Korona virüs nedeniyle sahiller martılara kaldı
Korona virüs salgını nedeniyle evlerinde kalan İstanbullular sahilleri martılara bıraktı. İnsanların olmadığı Kartal ve Maltepe sahilini dolduran martılar havadan görüntülendi.

26 Mart 2020 - 09:45:06

Çıktı Al

Yorum (0)

Reklam
Korona virüs salgını nedeniyle evlerinde kalan İstanbullular sahilleri martılara bıraktı. İnsanların olmadığı Kartal ve Maltepe sahilini dolduran martılar havadan görüntülendi.
Dünyayı etkisi altına alan korona virüsün Türkiye’de de görülmesiyle birlikte geniş çaplı önlemler alınmaya başlanmıştı. Önceden sahillere akın eden İstanbullular virüs salgını nedeniyle evlerinde kalmayı tercih ediyor. Boş kalan sahilleri ise martılar dolduruyor. Kartal ve Maltepe sahillerinin boşalmasıyla birlikte sahiller martıların uğrak mekanı oldu. Boydan boya sahilleri dolduran martılar havadan drone ile görüntülendi.
KAYNAK: İHA

Etiketler: GENEL,

YORUM BIRAKIN

YORUMLAR  ( 0 Yorum )
Habere hiç yorum yapılmamış
BENZER HABERLER
Hazine ve Maliye Bakanlığı:
Hazine ve Maliye Bakanlığı: "31 Mart 2020 tarihine kadar verilmesi gereken yıllık gelir vergisi beyannamelerinin verilme ve ödeme süreleri, 30 Nisan 2020 gün sonuna kadar uzatılmıştır."
17.03.2020
Beylikdüzü Belediyesi korona tedbirlerini artırdı
Beylikdüzü Belediyesi tarafından korona virüse yönelik ilçe genelinde risk oluşturabilecek tüm ortak alanlar rutin olarak dezenfekte edilirken Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, “Tedbirli davranarak ve önlemlerimizi alarak riski ortadan kaldırabiliriz. Omuz omuza vererek bu zorlukları da hep birlikte aşacağız” diyerek vatandaşlara seslendi.
17.03.2020
Kartal Belediyesi, Covid-19 önlemleri kapsamında 13 maddelik genelge yayınladı
Kartal’da Korona (Covid-19) virüsünün yayılmasını önlemek amacıyla; olağanüstü önlemler alarak belediye birimleri, okullar kreşler başta olmak üzere tüm toplu kullanım alanlarında yoğun bir çalışmayla dezenfeksiyon çalışması gerçekleştiren Kartal Belediyesi, yine korona virüsü tedbirleri kapsamında belediye müdürlüklerinin vermiş olduğu hizmetlere yönelik kamuoyunu bilgilendirmek adına 13 maddeden oluşan bir genelge yayınladı.
17.03.2020
Borsa ilk yarıda düştü
Borsa İstanbul, günün ilk yarısında yüzde 6,53 değer kaybetti.
17.03.2020
Bakan Gül:
Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, "Karantinaya uymamak gibi halk sağlığını tehdit eden davranışlar ceza kanunumuza göre suçtur. Ceza korkusuyla değil, çocuklarımızın ve ülkemizin geleceği için lütfen azami dikkat" dedi.
17.03.2020
Abdullah Ustaosmanoğlu son yolculuğuna uğurlandı
İsmailağa cemaatinin önde gelen isimlerinden olan ve tedavi gördüğü hastanede önceki gün hayatını kaybeden İstanbul Yeşil Cami Kuran Kursları İlme Hizmet Vakfı Başkanı Abdullah Ustaosmanoğlu için bugün Fatih Camii’nde cenaze töreni düzenlendi. Cenaze töreninde cemaatin yakın durmaması yönünde yapılan tüm uyarılara rağmen cenaze namazına katılanların uyarıları dikkate almadığı görüldü. Oğlu Bahattin Ustaosmanoğlu’nun kıldırdığı namazın ardından Abdullah Ustaosmanoğlu toprağa verildi.
17.03.2020
SAĞLIK KURULUŞLARINA GİRİŞLERDE MASKE ZORUNLU HALE GETİRİLDİ
SAĞLIK BAKANLIĞI, KORONA VİRÜSE KARŞI HASTA ZİYARETLERİ HAKKINDA ALINAN TEDBİRLERE EK TEDBİRLER ALDI.
80 VE 89 YAŞLARINDAKİ ÇİFT KORONA VİRÜSÜ YENDİ
AVRASYA ÜNİVERSİTESİ ÖĞRETİM GÖREVLİSİ ARİF AKSOY: “PANİK YOK, TEDBİR VAR”
PSİKİYATRİ DOÇ. DR. DEMİRKAYA: “YETİŞKİNLER ‘ERGEN’ GİBİ DAVRANIYOR”
BAKAN SELÇUK: “ECZANELERİMİZLE İLAÇ TEMİNİNE İLİŞKİN İMZALADIĞIMIZ PROTOKOLÜMÜZÜN SÜRESİNİ UZATTIK”
HEKİMLER İÇİN KORONA VİRÜSÜNDEN KORUNMA MASKESİ
KORONA VİRÜS DÖNEMİNDE GÖĞÜS PROBLEMLERİ OLANLARA TAVSİYELER
KORONA VİRÜS HASTASI MİNİK İKİZLERE HASTANEDE DOĞUM GÜNÜ SÜRPRİZİ
BAKAN SELÇUK; "4’Ü KANSER VE EPİLEPSİ, 3’Ü PARKİNSON OLMAK ÜZERE 93 İLACI DAHA GERİ ÖDEME LİSTESİNE ALDIK"
MASKE ALIRKEN, FİLTRESİ VE CE BELGESİ MUTLAKA KONTROL EDİLMELİ
TOMOGRAFİ ÇEKİMİNDE KORONA VİRÜS RİSKİNE DİKKAT

EN ÇOK OKUNANLAR