Alp Alkaş Perakende Gayrimenkul Merkezi 2019 mezunlarını verdi
Perakende ve ticari gayrimenkul sektörüne nitelikli çalışanlar yetiştirmek amacıyla kurulan Alp Alkaş Perakende Gayrimenkul Merkezi’nin Sertifika Programı tamamlandı. 6. Perakende ve Gayrimenkul Yönetimi Sertifika Programını tamamlayan kursiyerler mezuniyet töreninde sertifikalarını aldı.

14 Haziran 2019 - 17:30:04

Çıktı Al

Yorum (0)

Whatsapp haber ihbar
Reklam
Perakende ve ticari gayrimenkul sektörüne nitelikli çalışanlar yetiştirmek amacıyla kurulan Alp Alkaş Perakende Gayrimenkul Merkezi’nin Sertifika Programı tamamlandı. 6. Perakende ve Gayrimenkul Yönetimi Sertifika Programını tamamlayan kursiyerler mezuniyet töreninde sertifikalarını aldı.
Perakende gayrimenkul sektöründeki kariyerine başarılı bir şekilde devam ederken genç yaşta hayatını kaybeden Alp Alkaş anısına, JLL Türkiye ve Özyeğin Üniversitesi işbirliği ile hayata geçirilen Alp Alkaş Perakende Gayrimenkul Merkezi’nin altıncı dönem sertifika programı başarıyla sonlandı. Perakende ve gayrimenkul sektöründe uzman akademisyenlerin yanı sıra alanında uzman isimler gençlerle bir araya gelerek bilgi ve birikimlerini aktardı. Alp Alkaş Perakende Gayrimenkul Merkezi’nde 2018 - 2019 yılı mezunları için yapılan sertifika töreninde bir araya gelen isimler arasında Alp Alkaş PGM Kurucusu Avi Alkaş, Özyeğin Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Hüsnü Özyeğin, Özyeğin Üniversitesi Mütevelli Heyeti Üyesi Murat Özyeğin, Özyeğin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Esra Gençtürk, Ankara Üniversitesi Gayrimenkul Geliştirme ve Yönetimi Bölüm Başkanı Prof. Dr. Harun Tanrıvermiş, Nöro Sağlık Beyin Eğitimleri Araştırmaları Uygulamaları Merkezi Kurucusu Dr. Kerem Dündar yer aldı.
Mezuniyet töreninde konuşan JLL Türkiye Ülke Başkanı ve Alp Alkaş PGM Kurucusu Avi Alkaş, ’’6. Dönem mezuniyet töreninin gerçekleştirmekten onur ve kıvanç duyuyorum. Rahmetli oğlumun adını genç kuşaklara yansıtmak için kişisel eğitim ve gelişim çabalarımızın devamı olarak bu konudaki eğitim çalışmalarına katkıda bulunabilirsek ülkemize yararlı bir iş yapmış olacağımıza inanıyorum’’ ifadelerini kullandı.
Özyeğin Üniversitesi olarak projede yer almaktan ötürü son derece mutlu olduklarını belirten Özyeğin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Esra Gençtürk, ’’Bugün Alp Alkaş Perakende Gayrimenkul Merkezinin 6. Mezunlarını veriyoruz. Özyeğin Üniversitesi olarak özellikle sektörlerle iç içe ve sektörde çalışanlara katkı sağlayabileceğimiz projelere çok güzel bir örnek. 6 senedir de devam ediyor olması hepimizi gururlandırıyor’’ diye konuştu.
Mezuniyet töreni kursiyerlerin sertifikalarını almasıyla sona erdi.
KAYNAK: İHA

Etiketler: GENEL,

YORUM BIRAKIN

YORUMLAR  ( 0 Yorum )
Habere hiç yorum yapılmamış
BENZER HABERLER
Dünyanın en iyi okçuları İstanbul’da buluştu
52 ülkeden 520 sporcunun katıldığı Uluslararası Fetih Kupası Okçuluk Yarışması tamamlandı.Turnuvada dereceye giren sporculara kupa ve madalyalarını Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali Yıldız ve Etnospor Konfederasyonu Başkanı Bilal Erdoğan takdim etti. 54 madalyanın 31’ini Türkiye kazandı.
30.05.2019
(Özel) Vapurdan atlayan ve iki aydır ulaşılamayan üniversiteli gencin cesedinin bulunma anı kamerada
İstanbul’da yaklaşık iki ay önce Kadıköy-Sirkeci seferini yapan vapurdan atlayarak intihar eden 23 yaşındaki gencin cesedinin denizde bulunduğu ana ait görüntüler ortaya çıktı. Deniz Arama ve Kurtarma Birliği ekipleri tarafından yüzeyden alınan ceset deniz polisine teslim edildi.
18.06.2019
Servis terörü kamerada
Sorumsuz bir şekilde trafikte seyreden ve yardımcı kullanmadan manevra yapan servisler İstanbul trafiğinde dehşet saçmaya devam ediyor. Tarlabaşı’nda çevresine dikkat etmeden manevra yapan bir servis şoförü az kalsın arkasında bulunan yaşlı kadını eziyordu. Bu anı kask kamerasına kaydeden bir motorcu ise gördüklerine kayıtsız kalamadı.
30.05.2019
(Özel) E-5 Karayolu’nda “makas” terörü kamerada
E-5 Karayolu ve TEM Otoyolu’nda çeşitli mevkilerde lüks otomobilli bir maganda, trafikteki onlarca aracın arasında defalarca makas atarak trafiği tehlikeye düşürdü. Emniyet şeridini de kullanan magandanın gördüğü polis otosuna, “buna da makas atayım mı” demesi pes dedirtti.
13.05.2019
MEB-EKYS sonuçları açıklandı
Milli Eğitim Bakanlığı Eğitim Kurumlarına Yönetici Seçme Sınavı (2019-MEB-EKYS) sonuçları açıklandı.
16.05.2019
Süne ile mücadele tam gaz
Ankara İl Tarım ve Orman Bölge Müdürlüğü ekiplerince Ankara’nın Gölbaşı ilçesinde süne zararlısına karşı ilaçlamalar yapıldı.
13.06.2019
"KİŞİYE ÖZEL DİYET PROGRAMI MUTLAKA ŞARTTIR"
BİLİNÇLİ FARKINDALIK VE PSİKOTERAPİDE MİNDFULNESS TEKNİĞİ
YAZ MEYVELERİNİ DOĞRU SAATLERDE YİYİN
PROF. DR. MURAT GENÇBAY KOLESTEROLDE DOĞRU BİLİNEN YANLIŞLARI ANLATTI
“SU İÇMEK İÇİN SUSAMAYI BEKLEMEYİN”
AĞIZ KOKUSUNDA 8 MADDEYE DİKKAT
NİJER-TÜRKİYE DOSTLUK HASTANESİ’NİN AÇILIŞI İÇİN SON HAZIRLIKLAR YAPILIYOR
“HAVUZ VE DENİZ GÖZ ENFEKSİYONLARA NEDEN OLABİLİR”
İLK YARDIM HAYAT KURTARIR
İŞİTME ENGELLİLER İÇİN MHRS’DEN YENİ UYGULAMA
YAZ TATİLİ İÇİN EBEVEYNLERE ÖNERİLER
TYT’NİN BELİRLEYİCİSİ TÜRKÇE VE MATEMATİK OLDU

EN ÇOK OKUNANLAR