Milli dayanışmaya iş dünyasından destek
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Covid-19’un ekonomik etkilerine karşı başlattığı "Biz Bize Yeteriz Türkiyem" yardım kampanyasına destekler sürüyor. Siyaset, spor, sanat ve iş dünyasından birçok isim ve kamu yöneticisi kampanyaya katıldığını duyurdu.

04 Nisan 2020 - 15:15:06

Çıktı Al

Yorum (0)

Reklam
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Covid-19’un ekonomik etkilerine karşı başlattığı "Biz Bize Yeteriz Türkiyem" yardım kampanyasına destekler sürüyor. Siyaset, spor, sanat ve iş dünyasından birçok isim ve kamu yöneticisi kampanyaya katıldığını duyurdu.
Tüm Kalkınma İş Adamları ve Girişimciler Derneği (TÜMKİAD) Başkanı Nihat Tanrıkulu da, kampanyayı desteklediklerini ve katkıda bulunacaklarını açıkladı. Tanrıkulu, "Bugüne kadar her zaman devletimizin yanında olan yol arkadaşları olarak, bir çatı altında toplandık. Devletimizin ve milletimizin yanında her zaman dimdik durduk. Hep meydanlarda olduk. En ufak şüphe ve tereddütümüz olmadı, okçular tepesini asla boş bırakmadık. Şimdi yine milletçe büyük bir imtihan ile karşı karşıyayız. Tüm dünyayı kasıp kavuran salgın belası ülkemizi de tehdit ediyor. Bir taraftan sağlığımızı ve canlarımızı korumak, diğer taraftan ekonomimizi ve geleceğimizi korumak durumundayız" dedi.
Tanrıkulu, "Bu süreçte Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın başlatmış olduğu “Biz Bize Yeteriz” kampanyasına tüm gücümüzle “Biz de varız” dedik. Ülkemizin her köşesinden yol arkadaşlarımız ve gönüldaşlarımız ile birlikte bağışlarımızı yapmaya devam ediyoruz. Bu kötü günleri hep birlikte atlatacağız. Birlikte başaracağız. Yeni dünya düzeninde Yeni Türkiye olarak daha güçlü olacağız. Şimdi ayrışma değil, var gücümüzle birleşme zamanı. Milli olma zamanı" diye konuştu.
KAYNAK: İHA

Etiketler: GENEL,

YORUM BIRAKIN

YORUMLAR  ( 0 Yorum )
Habere hiç yorum yapılmamış
BENZER HABERLER
MHP lideri Bahçeli:
MHP lideri Bahçeli: "CHP yönetimi Türkiye düşmanları tarafından ele geçirilmiştir."
11.02.2020
MHP Genel Başkanı Bahçeli:
MHP Genel Başkanı Bahçeli: "Türkiye, Şam’a girmeyi planlamalıdır."
11.02.2020
MHP Genel Başkanı Bahçeli:
MHP Genel Başkanı Bahçeli: "Şehitlerimizin vebali Rusya’nın omuzlarındadır."
11.02.2020
MHP Genel Başkanı Bahçeli:
MHP Genel Başkanı Bahçeli: "Rusya iyi niyetli değildir. Hükümetin Rusya ile ilişkileri gözden geçirmesi samimi dileğimizdir."
11.02.2020
Bahçeli: “Türk Milleti’nin sabrını sınamaya çalışanlar, tarihin her döneminde ağır bedeller ödemiştir.
Bahçeli: “Türk Milleti’nin sabrını sınamaya çalışanlar, tarihin her döneminde ağır bedeller ödemiştir."
11.02.2020
Oyuncakçıdan tabanca alıp soygun yapan şüpheliye 7 yıl 6 ay kadar hapis istemi
Avcılar’da bir mağazadan aldığı oyuncak tabanca ile soygun yapan Tahir Yalçınkaya hakkında hazırlanan iddianame tamamlandı. Yalçınkaya’nın ‘silahla yağma’ suçundan 7.5 yıla kadar hapis ile cezalandırılması talep edildi.
11.02.2020
SALGIN DÖNEMİNDE TÜRKİYE’NİN AKCİĞER TARAMASI YAPILDI
KALİTESİZ GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ KULLANMAK, HİÇ KULLANMAMAKTAN DAHA ZARARLI
SANCAKTEPE ACİL DURUM HASTANESİ HİZMETE AÇILIYOR
BAKAN KOCA: "ÖLÜM ORANLARI DA ANKARA’NIN BAŞARISINI ORTAYA KOYUYOR"
BÖCEKLERDEN KORONA VİRÜS GEÇER Mİ
TÜRKİYE’DE KORONA VİRÜSTEN SON 24 SAATTE 34 KİŞİ HAYATINI KAYBEDERKEN TOPLAM CAN KAYBI 4 BİN 431 KİŞİ OLDU. BUGÜN 21 BİN 43 TEST YAPILIRKEN BİN 35 KİŞİDE YENİ VAKA GÖRÜLDÜ, BİN 286 KİŞİ DE İYİLEŞTİ.
MS HASTALARINA COVİD-19 UYARISI
SAĞLIK BAKANLIĞINDAN 11 SEKTÖRE YÖNELİK DAHA YENİ REHBER
TÜRKİYE KORUYUCU TIBBİ MALZEMEDE KÜRESEL OYUNCU OLMA YOLUNDA
SAĞLIK ÇALIŞANLARI, SAĞLIK İÇİN ÇALIP SÖYLEDİ
SAĞLIK BAKANLIĞI: “SON 24 SAATTE KORONA VİRÜSTEN 29 CAN KAYBI, 987 YENİ VAKA”
SAĞLIK BAKANLIĞI, SON 24 SAATTE KORONA VİRÜS NEDENİYLE 32 KİŞİNİN HAYATINI KAYBETTİĞİNİ, TOPLAM CAN KAYBININ 4 BİN 340 OLDUĞUNU AÇIKLADI. BUGÜN 24 BİN 589 TEST YAPILIRKEN, BİN 141 YENİ VAKA TANISI KONULDU. TEDAVİSİ TAMAMLANAN BİN 92 KİŞİ İSE TABURCU EDİLDİ.

EN ÇOK OKUNANLAR