Esenler’de 23 Nisan coşkuyla kutlandı
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ve TBMM 100. Yılı saat 21.00’ı gösterdiğinde coşkuyla kutlandı. Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, vatandaşların coşkusuna ortak oldu. İlçede görev yapan polis ekipleri de siren çalıp mahalle mahalle gezerek kutlama yaptı.

24 Nisan 2020 - 00:15:04

Çıktı Al

Yorum (0)

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ve TBMM 100. Yılı saat 21.00’ı gösterdiğinde coşkuyla kutlandı. Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, vatandaşların coşkusuna ortak oldu. İlçede görev yapan polis ekipleri de siren çalıp mahalle mahalle gezerek kutlama yaptı.
Korona virüsle mücadele kapsamında alınan tedbirlerle bu yıl 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ve TBMM 100. Yılı kutlamaları iptal edilmişti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısı üzerine Esenler’de vatandaşlar saat 21.00’da balkon ve camlara çıkarak İstiklal Marşını okuyarak 23 Nisan’ı coşkuyla kutladı. Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, ilçede bulunan bir sitede 23 Nisan coşkusunu vatandaşlarla birlikte yaşadı. Öte yandan Esenler İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipleri saat 21.00’ı gösterdiği sürede mahalle mahalle gezerek sirenler çalarak 23 Nisanı kutladı.
KAYNAK: İHA

Etiketler: GENEL,

YORUM BIRAKIN

YORUMLAR  ( 0 Yorum )
Habere hiç yorum yapılmamış
BENZER HABERLER
James Jeffrey, “BM liderliğinde siyasi bir çözüm olmasını istiyoruz, askeri çözüm kabul etmiyoruz”
ABD Suriye Özel Temsilcisi James Jeffrey, “Suriye konusunda BM liderliğinde siyasi bir çözüm olmasını istiyoruz. Bir askeri çözüm kabul etmiyoruz” dedi.
05.03.2020
Şehir hastanelerine yerli ve milli altyapı desteği
Dijital operatör Turkcell, Türkiye’nin sağlık alanında dönüşümüne öncülük etmeye devam ediyor. Turkcell teknolojisiyle donatılan Yozgat, Adana, Elazığ, Eskişehir ve son olarak Bursa Şehir Hastanesi’nde Turkcell Hastane Bilgi Yönetimi Sistemi (HBYS) kullanılmaya başlandı. Bu sayede hastane içindeki işlemler dijitalleşirken bugüne kadar Turkcell’in altyapısını kurduğu şehir hastanelerinde, 10 milyondan fazla hasta müracaatına ait işlem dijital olarak gerçekleştirildi.
05.03.2020
TİKA’dan Pakistan’da kırsal kalkınmaya destek
Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TİKA), Pakistan’ın Sargoda şehrindeki Pencap Hayvancılık ve Süt Geliştirme Kurumu’na 20 adet mobil süt sağım ünitesi ile süt toplama malzemeleri desteği sağlayarak, çiftçilere eğitimlerin de verileceği 30 kişilik bir derslik inşa etti.
05.03.2020
İçişleri Bakan Yardımcısı İsmail Çataklı:
İçişleri Bakan Yardımcısı İsmail Çataklı: "Kara sınırından Yunanistan’a geçen kişi sayısı saat 09.00 itibariyle 138 bin 647."
05.03.2020
Fatih’te bekleyen mülteciler geceyi çimlerin üzerinde geçirdi
İstanbul’da bulunan Suriyeli, Afgan ve Iraklı mülteciler Edirne’ye gitmek için bekleyişlerini sürdürüyor. Otobüsler ile sınır kapısına gitmek isteyen mülteciler, geceyi İl Göç İdaresi önünde bulunan çimlerde geçirdi.
05.03.2020
Saldırgan koca, boşanma aşamasındaki eşine sokak ortasında bıçakla saldırdı
Üsküdar’da sokak ortasında bir kadın, boşanma aşamasındaki eşi olduğu iddia edilen şahıs tarafından darp edilip bıçakla yüzünden yaralandı. Bir genç araya girerek saldırının şiddetini önledi. Olay yerinden kaçmaya çalışan saldırgan polis ekipleri tarafından kısa sürede yakalanırken yaralı kadının hastanede tedavisi sürüyor.
05.03.2020
SALGIN DÖNEMİNDE TÜRKİYE’NİN AKCİĞER TARAMASI YAPILDI
KALİTESİZ GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ KULLANMAK, HİÇ KULLANMAMAKTAN DAHA ZARARLI
SANCAKTEPE ACİL DURUM HASTANESİ HİZMETE AÇILIYOR
BAKAN KOCA: "ÖLÜM ORANLARI DA ANKARA’NIN BAŞARISINI ORTAYA KOYUYOR"
BÖCEKLERDEN KORONA VİRÜS GEÇER Mİ
TÜRKİYE’DE KORONA VİRÜSTEN SON 24 SAATTE 34 KİŞİ HAYATINI KAYBEDERKEN TOPLAM CAN KAYBI 4 BİN 431 KİŞİ OLDU. BUGÜN 21 BİN 43 TEST YAPILIRKEN BİN 35 KİŞİDE YENİ VAKA GÖRÜLDÜ, BİN 286 KİŞİ DE İYİLEŞTİ.
MS HASTALARINA COVİD-19 UYARISI
SAĞLIK BAKANLIĞINDAN 11 SEKTÖRE YÖNELİK DAHA YENİ REHBER
TÜRKİYE KORUYUCU TIBBİ MALZEMEDE KÜRESEL OYUNCU OLMA YOLUNDA
SAĞLIK ÇALIŞANLARI, SAĞLIK İÇİN ÇALIP SÖYLEDİ
SAĞLIK BAKANLIĞI: “SON 24 SAATTE KORONA VİRÜSTEN 29 CAN KAYBI, 987 YENİ VAKA”
SAĞLIK BAKANLIĞI, SON 24 SAATTE KORONA VİRÜS NEDENİYLE 32 KİŞİNİN HAYATINI KAYBETTİĞİNİ, TOPLAM CAN KAYBININ 4 BİN 340 OLDUĞUNU AÇIKLADI. BUGÜN 24 BİN 589 TEST YAPILIRKEN, BİN 141 YENİ VAKA TANISI KONULDU. TEDAVİSİ TAMAMLANAN BİN 92 KİŞİ İSE TABURCU EDİLDİ.

EN ÇOK OKUNANLAR