Terasta yoga
Uluslararası Dünya Yoga Gününde yoga gönüllüleri plaza terasında buluşacak.

18 Haziran 2019 - 14:15:03

Çıktı Al

Yorum (0)

Whatsapp haber ihbar
Uluslararası Dünya Yoga Gününde yoga gönüllüleri plaza terasında buluşacak.
2014 yılında UNESCO tarafından ilan edilen ve o günden bu yana her sene 21 Haziran tarihinde dünyanın 179 ülkesinde kutlanan Uluslararası Yoga Günü, bu yıl da geçen yıl olduğu gibi Akmerkez Üçgen Teras’ta kutlanacak. Yoganın; Nidra’dan Vinyasa’ya, Hatha’dan Mandala’yave Wudang Tai-Chi’ye kadar çeşitli türleri uygulamalı olarak Akmerkez misafirleri ile konunun uzmanları eşliğinde açık havada gerçekleşecek.
‘Yoga Festivali’nde, aynı zamanda yoganın felsefesi, ileri dönüşüm, doğal taşlar, cam üfleme atölyesive permakültür eğitimi gibi tras bahçesi etkinliklerişifa alanında terapiler, birbirinden keyifli konularda söyleşiler de olacak.
Okay Temiz ve Ritm Grubu, Seda Bağcan ve DJ performansları sahnede olacak
Okay Temiz, Ritm Grubu ve Afrika dansçıları, özel performansları ile yılın en uzun gününü katılımcılar için unutulmaz kılacak. Misafirlar, Seda Bağcan’ın Ekin Eti eşliğinde gerçekleştireceği konseride dinleme imkanı bulacak. Gece DJ performansları ile devam edecek.
21 Haziran Cuma günü boyunca sabah saat 10.30 ila akşam 00.30’a kadar dopdolu bir programla gerçekleşecek olan festivalde, Hindistan İstanbul Konsolosu Sanjay Jain ile Yoga sistemini Türkiye’ye getiren ve bu alanda ülkemizde öncü olan Yoga Vakfı Kurucu Başkanı Yogi Adnan Çabuk da bir söyleşi gerçekleştirecek. Çabuk, “179 ülkede aynı anda kutlanan Uluslararası Dünya Yoga Günü’nü insanlığın bir bayramı olarak görüyoruz. Yoga Vakfı olarak, insanlığa hizmet düşüncesiyle yogayı tanıtmak ve yaygınlaştırmak için çalışıyoruz. Bu özel günde herkesi Akmerkez’e bekliyoruz” sözleriyle tüm yoga tutkunlarını davet etti.
KAYNAK: İHA


YORUM BIRAKIN

YORUMLAR  ( 0 Yorum )
Habere hiç yorum yapılmamış
BENZER HABERLER
Kafkasör festivali boğalı kortej yürüyüşüyle başladı
Artvin’in Kafkasör Yaylası’nda bu yıl 39’uncusu düzenlenen Kafkasör Kültür Turizm ve Sanat festivali, boğalı kortej yürüyüşüyle başladı.
27.06.2019
Osmanlı Devleti’nin Kısa Sosyal Tarihi, raflarda
Merhum Kemal H. Karpat’ın gözünden Osmanlı Devleti’nin Kısa Sosyal Tarihi, Timaş Yayınları etiketiyle raflardaki yerini aldı.
18.05.2019
Türk Dil Kurumunun 87. kuruluş yıl dönümü kutlandı
Atatürk, Kültür, Dil ve Tarih Yüksek Kurumuna bağlı Türk Dil Kurumunun 87. kuruluş yıl dönümü, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Haluk Dursun, Atatürk, Kültür, Dil ve Tarih Yüksek Kurumu Başkan Yardımcısı Dr. Zeki Eraslan, TDK Başkanı Prof. Dr. Gürer Gülsevin, TDK Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Feyzi Ersoy, TÜRKSOY Genel Sekreter Yardımcısı Doç. Dr. Bilal Çakıcı ve Türk diline değerli hizmetler veren akademisyenlerin katıldığı bir programla Türk Dil Kurumu Konferans Salonu’nda kutlandı.
12.07.2019
Yaz sezonuna özel elbiseler
Yaz sezonuna özel farklı konsepte elbiseler raflarda yerini aldı.
19.06.2019
Yıl Sonu Fotoğraf Sergisi, Kartal’da açıldı
Kartal Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nün Mayıs ayı programı kapsamında, Kartal Gönüllüleri ile ortak düzenlenen, Yılsonu Fotoğraf Sergisi’nin açılışı, Kartal Belediyesi Fuaye Alanı’nda gerçekleştirildi.
27.05.2019
Akasya’da 19 Mayıs’ta Gençlik Bayramı programı açıklandı
Akasya, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nın programını açıkladı. Türkiye’nin en çok sevilen DJ’lerinden; DJ Ahmet Polat, DJ Ufuk Özgönül (DJ U.F.U.K) DJ Mehmet Işıklı (DARKMAN), DJ Mehmet Kaynarca, DJ İlker Aksungar, DJ Gökhan Kandazoğlu 19 Mayıs Pazar günü etkinlik alanında performans sergileyecek.
17.05.2019
ECZACILIK SÜREKLİ GELİŞİM GEREKTİREN BİR MESLEK DALI
“TENS MASTER” CİHAZI İLE AĞRI TEDAVİSİNDE BÜYÜK DESTEK
TERAPÖTİK AŞI ÇALIŞTAYI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
"YENİ DOĞAN BEBEKLERDE OLUŞAN BEYİN ANOMALİLERİ KALICI HASARLARA YOL AÇABİLİR"
BEBEĞİNİZ AĞLADIĞINDA YANINA GİDİN
YAZ GELDİ, AYAK VE AĞIZ HASTALIKLARINA DİKKAT
DR. UMUT ŞİMŞEK : ”TÜRKİYE DİŞ SAĞLIĞINDA DÜNYANIN CAZİBE MERKEZİDİR”
SAĞLIK BAKANI KOCA: “2 AYLIK ELİF’İN AMELİYATI BAŞARIYLA GERÇEKLEŞTİRİLDİ”
İLTİHAPLI EKLEM ROMATİZMASI: ROMATOİD ARTRİT
BESLENMEDE EFSANELER VE GERÇEKLER
PROF. DR. ENER ÇAĞRI DİNLEYİCİ: “HEDEF SAĞLIKLI MİKROBİYOTA”
GÜNLÜK SU TÜKETİMİNE DİKKAT

EN ÇOK OKUNANLAR