Terasta yoga
Uluslararası Dünya Yoga Gününde yoga gönüllüleri plaza terasında buluşacak.

18 Haziran 2019 - 14:15:03

Çıktı Al

Yorum (0)

Whatsapp haber ihbar
Uluslararası Dünya Yoga Gününde yoga gönüllüleri plaza terasında buluşacak.
2014 yılında UNESCO tarafından ilan edilen ve o günden bu yana her sene 21 Haziran tarihinde dünyanın 179 ülkesinde kutlanan Uluslararası Yoga Günü, bu yıl da geçen yıl olduğu gibi Akmerkez Üçgen Teras’ta kutlanacak. Yoganın; Nidra’dan Vinyasa’ya, Hatha’dan Mandala’yave Wudang Tai-Chi’ye kadar çeşitli türleri uygulamalı olarak Akmerkez misafirleri ile konunun uzmanları eşliğinde açık havada gerçekleşecek.
‘Yoga Festivali’nde, aynı zamanda yoganın felsefesi, ileri dönüşüm, doğal taşlar, cam üfleme atölyesive permakültür eğitimi gibi tras bahçesi etkinliklerişifa alanında terapiler, birbirinden keyifli konularda söyleşiler de olacak.
Okay Temiz ve Ritm Grubu, Seda Bağcan ve DJ performansları sahnede olacak
Okay Temiz, Ritm Grubu ve Afrika dansçıları, özel performansları ile yılın en uzun gününü katılımcılar için unutulmaz kılacak. Misafirlar, Seda Bağcan’ın Ekin Eti eşliğinde gerçekleştireceği konseride dinleme imkanı bulacak. Gece DJ performansları ile devam edecek.
21 Haziran Cuma günü boyunca sabah saat 10.30 ila akşam 00.30’a kadar dopdolu bir programla gerçekleşecek olan festivalde, Hindistan İstanbul Konsolosu Sanjay Jain ile Yoga sistemini Türkiye’ye getiren ve bu alanda ülkemizde öncü olan Yoga Vakfı Kurucu Başkanı Yogi Adnan Çabuk da bir söyleşi gerçekleştirecek. Çabuk, “179 ülkede aynı anda kutlanan Uluslararası Dünya Yoga Günü’nü insanlığın bir bayramı olarak görüyoruz. Yoga Vakfı olarak, insanlığa hizmet düşüncesiyle yogayı tanıtmak ve yaygınlaştırmak için çalışıyoruz. Bu özel günde herkesi Akmerkez’e bekliyoruz” sözleriyle tüm yoga tutkunlarını davet etti.
KAYNAK: İHA


YORUM BIRAKIN

YORUMLAR  ( 0 Yorum )
Habere hiç yorum yapılmamış
BENZER HABERLER
Kültür ve Turizm Bakanlığı telif hakları konusunda 6 üniversiteyle iş birliği yapıyor
Kültür ve Turizm Bakanlığının ev sahipliğinde Telif Hakları Eğitim Merkezi Tanıtım Toplantısı ve Üniversitelerle İşbirliği Protokolü İmza Töreni gerçekleştirildi.
10.07.2019
Dünyaca ünlü eser “Cimri” Büyükşehir sahnesinde
Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkent Tiyatroları, sezona Fransız yazar Moliere’in “Cimri” oyunuyla merhaba diyor.
17.10.2019
Ankara Devlet Opera ve Balesi perdelerini açıyor
Ankara Devlet Opera ve Balesi 2019-2020 sanat sezonuna "Leyla Gencer Anma Konseri ve Belgesel Gösterimi" ile merhaba diyecek. 5 Ekim Cumartesi günü saat 20.00’de Opera Sahnesi’nde ’La Diva Turca’ unvanıyla anılan Leyla Gencer anısına seslendirilecek konserde ünlü operalardan beğenilen, seçkin aryalar seyirciyle buluşacak.
03.10.2019
Maltepe tiyatro festivali başlıyor
Maltepe Belediyesi, bu yıl ikincisini düzenleyeceği Maltepe Uluslararası Tiyatro Festivali’ne hazırlanıyor. 8 ülkeden ve Türkiye’de 11 şehirden tiyatro topluluklarını Maltepe’de buluşturacak festival, 11-15 Eylül tarihlerinde gerçekleşecek.
02.09.2019
Tatil anlayışında ‘doğallık’ olgusu artıyor
Yaz sezonu için tatil planları yapılmaya başlandı. Deniz, kum ve eğlencenin yanı sıra son dönemlerde, ‘doğal ortam’ aranan bir kriter oldu. yeni kurulan oteller de bu kriteri, özellik listelerine ekliyor.
17.06.2019
Genç Araştırmacı Yazar Şeymanur Özküney’in
Artvin’deki gazilerin hikâyelerini birinci ağızdan anlatan Şeymanur Özküney’in "19 Eylül" isimli 2. kitabı çıktı.
10.07.2019
NEDEN YÜZÜMÜZ KIZARIR
TIP CAMİASINA ‘MEGA’ DERS
MEME KANSERİ ERKEKLERDE DE GÖRÜLEBİLİYOR
BEYİN KANAMASI GEÇİREN KARDELEN’İN ORGANLARI 5 KİŞİYE HAYAT VERDİ
YUTMA GÜÇLÜĞÜ, BEYİN TÜMÖRÜ HABERCİSİ OLABİLİR
ORENDA KOZMETİK YURT DIŞINA AÇILIYOR
"ÇOCUĞUNUZUN HUZURSUZLUĞU KULAĞINDAN KAYNAKLANABİLİR"
YAKALANDIĞI KANSERİ KİTAPLARLA YENİYOR
TGAP KÜLTÜRÜ TRABZON’DA ANLATILDI
ANKARA GARI PROSTAT KANSERİ İÇİN MAVİ KRAVAT TAKTI
GÖZYAŞI KANAL TIKANIKLIĞINA DİKKAT
İŞİTME ENGELLİLERİN ELLERİ, SESLERİ OLACAK

SON DAKİKA GELİŞMELERİ

EN ÇOK OKUNANLAR