Resimlerini kitaplaştırdı
AK Parti Giresun Milletvekili Sabri Öztürk, bugüne kadar açtığı sergilerde en çok ilgi gören resimlerini kitaplaştırdı.

21 Mayis 2020 - 15:45:13

Çıktı Al

Yorum (0)

Reklam
AK Parti Giresun Milletvekili Sabri Öztürk, bugüne kadar açtığı sergilerde en çok ilgi gören resimlerini kitaplaştırdı.
AK Parti Giresun Milletvekili ve aynı zamanda avukat ve ressam olan Sabri Öztürk, iş hayatından bulduğu boş zamanlarında yaptığı resimleri “İş ile Düş Arasında” isimli kitabında bir araya getirdi.
Bugüne kadar Ankara ve İstanbul’daki resim sergilerinde en çok ilgi gören resimlerini “İş ile Düş Arasında” isimli kitabında bir araya getiren Öztürk, “Bir siyasetçi olarak ilimizin her alanda yatırımlarına yönelik çalışmalarımızı sürdürürken, sanatçı yönümüzle de tanıtımına katkı sağlamaya çalışıyoruz. İlimizin doğal ve kültürel güzelliklerinin tanıtımına ihtiyacı olduğunu her platformda görüyoruz. Bu anlamda eksikliğimizi gidermenin birçok yolu vardır ve sanatta bunlardan biridir. Siyasetçi ve avukat kimliğimizin yanı sıra resim yapmaya olan ilgimiz nedeniyle de çalışmalar yapıyoruz. Bugüne kadar yaptığım ve sergisini açtığım resimlerden oluşan eserleri kitaplaştırdık. Bu resim kitabını da kütüphaneler başta olmak üzere, bakanlarımıza, milletvekillerimize, iş ve sanat dünyasından birçok kişiye ulaştırdık ve ulaştırmaya da devam ediyoruz” dedi.
KAYNAK: İHA


YORUM BIRAKIN

YORUMLAR  ( 0 Yorum )
Habere hiç yorum yapılmamış
BENZER HABERLER
Atama Kararları Resmi Gazete’de
Hazine ve Maliye Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı, Ticaret Bakanlığı, Maden Tetkik ve Arama (MTA) Genel Müdürlüğü, Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğü, Mili Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü, Gelir İdaresi Başkanlığı, Karayolları Genel Müdürlüğü, Elektrik Üretim A.Ş. Genel Müdürlüğü ve Türkiye Petrolleri A.O. Genel Müdürlüğü’ne ilişkin Atama Kararları, Resmi Gazete’de yayımlandı.
08.01.2020
Alev topuna dönen otomobilden sürücüyü itfaiye çıkarttı
Pendik’te gece saatlerinde bir otomobil henüz bilinmeyen bir sebeple içerisinde sürücüsü varken birden bire yanmaya başladı. Yoldan geçen bir diğer sürücünün durumu fark edip itfaiye ekiplerine haber etmesi üzerine olay yerine gelen ekipler alev topuna dönen otomobili söndürürken diğer taraftan içerisindeki sürücüyü çıkartmak için zamanla yarıştı.
08.01.2020
Sabiha Gökçen’de çamura saplanan uçak kaldırıldı
İstanbul seferini yapan yolcu uçağı önceki gün İstanbul genelinde etkili olan fırtına ve sağanak yağış nedeniyle sabah saatlerinde Sabiha Gökçen Havalimanı’na iniş sırasında pistten çıktı. Saplandığı çamurdan özel bir çalışmayla zarar görmeden çıkartılan uçak sonrası havalimanı tekrardan kullanıma açıldı.
08.01.2020
Sabiha Gökçen’de çamura saplanan uçak kaldırıldı , uçuşlar başladı
İçerisinde 164 yolcunun bulunduğu Birleşik Arap Emirlikleri Şarika-İstanbul seferini yapan yolcu uçağı İstanbul genelinde etkili olan fırtına ve sağanak yağış nedeniyle sabah saatlerinde Sabiha Gökçen Havalimanı’na iniş sırasında pistten çıkmıştı. Saplandığı çamurdan özel bir çalışmayla zarar görmeden çıkartılan uçak sonrası havalimanı tekrardan kullanıma açılırken, uçuşlar başladı.
08.01.2020
Yurtta hava durumu
Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre; Marmara’nın doğusu, Doğu Akdeniz, İç Anadolu, Karadeniz, Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgeleri ile Kütahya, Afyonkarahisar, Isparta çevrelerinin yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; kıyı kesimler ile Güneydoğu Anadolu’da yağmur ve sağanak, yağış alan diğer yerlerde karla karışık yağmur ve kar şeklinde olması bekleniyor.
08.01.2020
(Özel) Kuyumcuda altınları çalmak isteyen kadınlar sert kayaya çarptı
Büyükçekmece’de bir kuyumcuya giren şüpheli 2 kadın, el çabukluğu ile bilezikleri çalma girişimi kuyumcuya takıldı. Olayı fark eden kuyumcu önce altınları kurtardı sonra şüphelileri kovaladı. Tırnakçılık girişimi ise güvenlik kamerasına yansıdı.
08.01.2020
SALGIN DÖNEMİNDE TÜRKİYE’NİN AKCİĞER TARAMASI YAPILDI
KALİTESİZ GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ KULLANMAK, HİÇ KULLANMAMAKTAN DAHA ZARARLI
SANCAKTEPE ACİL DURUM HASTANESİ HİZMETE AÇILIYOR
BAKAN KOCA: "ÖLÜM ORANLARI DA ANKARA’NIN BAŞARISINI ORTAYA KOYUYOR"
BÖCEKLERDEN KORONA VİRÜS GEÇER Mİ
TÜRKİYE’DE KORONA VİRÜSTEN SON 24 SAATTE 34 KİŞİ HAYATINI KAYBEDERKEN TOPLAM CAN KAYBI 4 BİN 431 KİŞİ OLDU. BUGÜN 21 BİN 43 TEST YAPILIRKEN BİN 35 KİŞİDE YENİ VAKA GÖRÜLDÜ, BİN 286 KİŞİ DE İYİLEŞTİ.
MS HASTALARINA COVİD-19 UYARISI
SAĞLIK BAKANLIĞINDAN 11 SEKTÖRE YÖNELİK DAHA YENİ REHBER
TÜRKİYE KORUYUCU TIBBİ MALZEMEDE KÜRESEL OYUNCU OLMA YOLUNDA
SAĞLIK ÇALIŞANLARI, SAĞLIK İÇİN ÇALIP SÖYLEDİ
SAĞLIK BAKANLIĞI: “SON 24 SAATTE KORONA VİRÜSTEN 29 CAN KAYBI, 987 YENİ VAKA”
SAĞLIK BAKANLIĞI, SON 24 SAATTE KORONA VİRÜS NEDENİYLE 32 KİŞİNİN HAYATINI KAYBETTİĞİNİ, TOPLAM CAN KAYBININ 4 BİN 340 OLDUĞUNU AÇIKLADI. BUGÜN 24 BİN 589 TEST YAPILIRKEN, BİN 141 YENİ VAKA TANISI KONULDU. TEDAVİSİ TAMAMLANAN BİN 92 KİŞİ İSE TABURCU EDİLDİ.

EN ÇOK OKUNANLAR