Bakan Akar, Japon mevkidaşı tarafından Askeri törenle karşıladı
Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Japonya Savunma Bakanı Takeşi Ivaya ile Tokyo’da bir araya geldi.

01 Temmuz 2019 - 12:15:03

Çıktı Al

Yorum (0)

Whatsapp haber ihbar
Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Japonya Savunma Bakanı Takeşi Ivaya ile Tokyo’da bir araya geldi.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Japonya’da katıldığı G20 Liderler Zirvesi programına eşlik eden Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Türk heyetinin Osaka şehrindeki temaslarının ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Japonya’nın başkenti Tokyo’ya geçti.
Tokyo’da Japonya Savunma Bakanı Takeşi Ivaya ile bir araya gelen Bakan Akar, Japon Mevkidaşı Ivaya tarafından askeri törenle karşılandı. Bakan Akar, Bakanlık girişinde hazır bekleyen tören kıt’asını selamladıktan sonra mevkidaşı Ivaya ile heyetler arası görüşmeye başkanlık etti. Görüşmede iki ülke arasındaki savunma ve güvenlik iş birliği konuları ele alındı.
KAYNAK: İHA

Etiketler: ASAYİŞ,

YORUM BIRAKIN

YORUMLAR  ( 0 Yorum )
Habere hiç yorum yapılmamış
BENZER HABERLER
Maltepe’de bir şahıs, bulunduğu aracın içerisinden pompalı tüfek ile bir kişiye saldırdı. Şahsın hedefine aldığı kişi ile beraber, o sırada sokak üzerindeki bir markette bulunan 2 kişi de yaralandı. 3 yaralı hastaneye kaldırılırken saldırgan hızla kaçtı.
Maltepe’de bir şahıs, bulunduğu aracın içerisinden pompalı tüfek ile bir kişiye saldırdı. Şahsın hedefine aldığı kişi ile beraber, o sırada sokak üzerindeki bir markette bulunan 2 kişi de yaralandı. 3 yaralı hastaneye kaldırılırken saldırgan hızla kaçtı.
06.09.2019
TDV’den “Yazımda Kardeşlik Var” projesi
Diyanet İşleri Başkanlığı ile Türkiye Diyanet Vakfı (TDV) işbirliğinde yürütülen "Yazımda Kardeşlik Var" projesi kapsamında Doğu ve Güneydoğulu terör mağduru ailelerin çocukları ile Ege ve Marmara Bölgesi’nde eğitim gören ortaöğrenim öğrencilerine yönelik yaz kampı düzenleniyor.
05.07.2019
Yerli Düşünce Derneği Onursal Başkanı Topçu: “Kırım Tatar Türklerinin yarısına yakını açlık, susuzluk ve hastalık nedeniyle şehit oldu”
Yerli Düşünce Derneği Onursal Başkanı Yalçın Topçu, “Kırım Tatar Türklerinin sürgünü, 18 Mayıs 1944 yılında 423 bin Tatar Türkü’nün bir gün içinde evlerinden zorla çıkartılması ile gerçekleşti. Orta Asya ve Sibirya’ya sürgün edilen Kırım Tatar Türkleri’nin yarısına yakını yolda veya gittikleri yerlerde açlık, susuzluk ve hastalık gibi çeşitli sebeplerden dolayı hayatını kaybederek şehit oldu” dedi.
19.05.2019
Türk zeytinyağı uluslararası ödüllere ambargo koydu
Türk zeytinciliği, kalite ve üretim standartları kapsamındaki başarılarıyla dünyada ses getirmeye devam ediyor.
15.06.2019
Kadıköy’de hırsızlar önce kameraya sonra polise yakalandı
Kadıköy’de, 3 şahıs akşam saatlerinde girdikleri evden bazı eşyaları çaldı. Ardından şahıslar kendilerini dışarıda bekleyen araca binip olay yerinden uzaklaştı. Olayla ilgili 5 kişi gözaltına alınırken, şahısların Kadıköy’de 12 farklı evde hırsızlık yaptıkları belirlendi.
17.06.2019
Yoksulluk nafakası azami 5 yıl ile sınırlandırılmalıdır
Boşanan çiftler arasındaki en büyük sorunlardan biri olarak ortaya çıkan nafaka hükümet gündemine girdi. Hükümet, sosyal ve ekonomik açıdan çok önemli olan mağduriyetin önüne geçmek için çalışmalar yaparken, yeni düzenlemeyle ilgili tartışmalar da sürüyor.
20.05.2019
İNTİHAR RİSKİNE DİKKAT
BEYNİN RİSKLİ BÖLGESİNDEKİ TÜMÖR, MİKROCERRAHİ YÖNTEMLE ALINDI
UZMANLARDAN ÇİĞ SÜT UYARISI:
"UYANIK BEYİN TÜMÖRÜ AMELİYATI FELÇ RİSKİNİ ORTADAN KALDIRIYOR"
UZMANLAR 14 KASIM DÜNYA DİYABET GÜNÜ’NDE DİYABETE DİKKAT ÇEKTİ
“TİP 2 DİYABETTEN KURTULMAK MÜMKÜN”
(DÜZELTME) SAĞLIK BAKANLIĞINDAN “GELECEĞE NEFES” KAMPANYASINA DESTEK
SAĞLIK BAKANLIĞINDAN “GELECEĞE NEFES” KAMPANYASINA DESTEK
BURUN ESTETİĞİNİN BİLİNMEYEN 7 FAYDASI
DR. NÜKET EROĞLU, GENÇ KALMANIN PÜF NOKTALARINI ANLATTI
“BALIK HER YAŞTA TÜKETİLMELİ”
PROF.DR. ERSOY: "OBEZİTEYLE MÜCADELEDE PROFESYONEL DESTEK ŞART"

EN ÇOK OKUNANLAR