Murat Başoğlu’nun yeğeni eşinden 2 yıl sonra boşandı
Sunucu Murat Başoğlu’nun teknede görüntülendiği yeğeni Burcu Başoğlu, eşi Selçuk Kabadayı’dan boşandı. Mahkeme, davalı Burcu Başoğlu’nu 100 bin lira maddi, 100 bin lira manevi tazminat ödemesine hükmetti.

10 Temmuz 2019 - 00:00:04

Çıktı Al

Yorum (0)

Whatsapp haber ihbar
Reklam
Sunucu Murat Başoğlu’nun teknede görüntülendiği yeğeni Burcu Başoğlu, eşi Selçuk Kabadayı’dan boşandı. Mahkeme, davalı Burcu Başoğlu’nu 100 bin lira maddi, 100 bin lira manevi tazminat ödemesine hükmetti.
Sunucu Murat Başoğlu’nun yeğeni Burcu Başoğlu ile teknedeki görüntülerinin ortaya çıkması üzerine Burcu Başoğlu’nun eşi Selçuk Kabadayı mahkemeye başvurarak boşanma davası açmıştı.
Davanın karar duruşması bugün Anadolu 6. Aile Mahkemesi’nde görüldü. Duruşmaya, davacı Selçuk Kabadayı avukatı Handan Yazıcıoğlu ile birlikte katılırken, davalı Burcu Başoğlu da avukatıyla salonda hazır bulundu.

Davalıya 200 bin lira tazminat
Mahkeme, çiftin boşanmasına karar verdi. Burcu Başoğlu’nu 100 bin lira maddi, 100 bin lira manevi olmak üzere toplamda 200 bin lira tazminat ödemesine hükmetti.

Karşı davası reddedildi
Öte yandan Anadolu 6. Aile Mahkemesi, kusurlu olduğunu gerekçe göstererek davalı Burcu Başoğlu’nun açtığı karşı boşanma davasını reddetti.
KAYNAK: İHA

Etiketler: ASAYİŞ,

YORUM BIRAKIN

YORUMLAR  ( 0 Yorum )
Habere hiç yorum yapılmamış
BENZER HABERLER
Sincan’da bıçaklı kavga: 1 yaralı
Ankara’nın Sincan ilçesinde iki kişi arasında çıkan kavgada 1 kişi yaralandı.
23.05.2019
Tuzla’da sert köpük imalatı yapılan bir iş yerinde yangın çıktı. İtfaiye ekiplerinin çalışması sonrası yangın kontrol altına alındı.
Tuzla’da sert köpük imalatı yapılan bir iş yerinde yangın çıktı. İtfaiye ekiplerinin çalışması sonrası yangın kontrol altına alındı.
02.07.2019
Sincan Belediyesi Kültür ve Kongre Merkezinin temeli atıldı
Tamamlandığında Ankara’nın en büyük kongre merkezi unvanına sahip olacak Sincan Belediyesi Kültür ve Kongre Merkezi’nin temel atma törenine katılan Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, "Sincan Belediyesi, yaklaşık 525 bin nüfusa sahip ilçenin artan ihtiyacına tek çatı altında eksiksiz cevap verebilecek bu kompleks ile yaptığı hizmetleri taçlandıracak” dedi.
10.07.2019
Kimyasal maddeden zehirlenen köpeği kurtarmak için seferber oldular
Avcılar’da fabrika bahçesine düşen temizlik aracı, solvent dolu varillere çarptı. Varillerden sızan kimyasal madde, bahçedeki köpeğin zehirlenmesin neden oldu. Fabrika çalışanları ve itfaiye ekipleri, köpeği kurtarmak için seferber oldu
02.06.2019
“Yoga Buluşması”na kadınların ilgisi büyük oldu
Büyükçekmece Belediyesi’nin "Matını Al Gel" sloganı ile başlattığı Yoga Buluşması’na Büyükçekmeceli kadınların ilgisi yoğun oldu.
28.06.2019
Büyükçekmece’de çevre bilinci ve spor el ele verdi
Büyükçekmece Belediyesi’nin “Geri Dönüşüm Gelecektir” sloganı ile hayata geçirdiği çevre projesi bu kez sporla bütünleşti.
18.07.2019
ECZACILIK SÜREKLİ GELİŞİM GEREKTİREN BİR MESLEK DALI
“TENS MASTER” CİHAZI İLE AĞRI TEDAVİSİNDE BÜYÜK DESTEK
TERAPÖTİK AŞI ÇALIŞTAYI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
"YENİ DOĞAN BEBEKLERDE OLUŞAN BEYİN ANOMALİLERİ KALICI HASARLARA YOL AÇABİLİR"
BEBEĞİNİZ AĞLADIĞINDA YANINA GİDİN
YAZ GELDİ, AYAK VE AĞIZ HASTALIKLARINA DİKKAT
DR. UMUT ŞİMŞEK : ”TÜRKİYE DİŞ SAĞLIĞINDA DÜNYANIN CAZİBE MERKEZİDİR”
SAĞLIK BAKANI KOCA: “2 AYLIK ELİF’İN AMELİYATI BAŞARIYLA GERÇEKLEŞTİRİLDİ”
İLTİHAPLI EKLEM ROMATİZMASI: ROMATOİD ARTRİT
BESLENMEDE EFSANELER VE GERÇEKLER
PROF. DR. ENER ÇAĞRI DİNLEYİCİ: “HEDEF SAĞLIKLI MİKROBİYOTA”
GÜNLÜK SU TÜKETİMİNE DİKKAT

EN ÇOK OKUNANLAR