Murat Başoğlu’nun yeğeni eşinden 2 yıl sonra boşandı
Sunucu Murat Başoğlu’nun teknede görüntülendiği yeğeni Burcu Başoğlu, eşi Selçuk Kabadayı’dan boşandı. Mahkeme, davalı Burcu Başoğlu’nu 100 bin lira maddi, 100 bin lira manevi tazminat ödemesine hükmetti.

10 Temmuz 2019 - 00:00:04

Çıktı Al

Yorum (0)

Whatsapp haber ihbar
Sunucu Murat Başoğlu’nun teknede görüntülendiği yeğeni Burcu Başoğlu, eşi Selçuk Kabadayı’dan boşandı. Mahkeme, davalı Burcu Başoğlu’nu 100 bin lira maddi, 100 bin lira manevi tazminat ödemesine hükmetti.
Sunucu Murat Başoğlu’nun yeğeni Burcu Başoğlu ile teknedeki görüntülerinin ortaya çıkması üzerine Burcu Başoğlu’nun eşi Selçuk Kabadayı mahkemeye başvurarak boşanma davası açmıştı.
Davanın karar duruşması bugün Anadolu 6. Aile Mahkemesi’nde görüldü. Duruşmaya, davacı Selçuk Kabadayı avukatı Handan Yazıcıoğlu ile birlikte katılırken, davalı Burcu Başoğlu da avukatıyla salonda hazır bulundu.

Davalıya 200 bin lira tazminat
Mahkeme, çiftin boşanmasına karar verdi. Burcu Başoğlu’nu 100 bin lira maddi, 100 bin lira manevi olmak üzere toplamda 200 bin lira tazminat ödemesine hükmetti.

Karşı davası reddedildi
Öte yandan Anadolu 6. Aile Mahkemesi, kusurlu olduğunu gerekçe göstererek davalı Burcu Başoğlu’nun açtığı karşı boşanma davasını reddetti.
KAYNAK: İHA

Etiketler: ASAYİŞ,

YORUM BIRAKIN

YORUMLAR  ( 0 Yorum )
Habere hiç yorum yapılmamış
BENZER HABERLER
Beylikdüzü’ndeki bayramlaşma töreninde birlik ve beraberlik vurgusu yapıldı
Beylikdüzü Kaymakamlığının Beylikdüzü Belediyesi ile ortaklaşa düzenlediği Resmi Bayramlaşma Töreni, Kurban Bayramı’nın ikinci gününde Beylikdüzü Öğretmenevi’nde gerçekleşti. Birlik ve beraberlik vurgusunun öne çıktığı bayramlaşma töreninde, Beylikdüzü Kaymakamı Mehmet Okur “En büyük hazinemiz birlik ve beraberliğimiz” derken Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık ise “Kurban Bayramımızı en üst düzeyde dayanışma ve yardımlaşma duygularıyla geçiriyoruz” diye konuştu.
12.08.2019
Rize’de hafriyat tepkisi
Rize merkeze bağlı Yenikale mahallesinde sahil dolgusu üzerine dökülen hafriyat malzemelerine vatandaşlar tepki gösteriyor.
06.10.2019
TDV 149 ülkede çocukların gülen yüzü oldu
Dünyanın 149 ülkesinde 6 bin 500 kişilik gönüllü ve çalışan ekibiyle birlikte vekalet yoluyla kurban kesim çalışmaları yürüten Türkiye Diyanet Vakfı (TDV), vatandaşların gönderdiği kurban etlerinin yanı sıra gittiği her ülkedeki çocuklara da balon, şeker, oyuncak, kıyafet gibi hediyeler dağıtarak mutluluklarına ortak oluyor.
14.08.2019
Ümraniye’de
Ümraniye Belediyesi, bu yaz eğlenceyi çocukların ayağına götürdü. Kültür sanat etkinlikleri kapsamında "Mahallede Şenlik Var" panayırı başladı.
25.07.2019
Doğa Kolejinden basın açıklaması
Doğa Koleji tarafından, kurumla ilgili basında yer alan haberlere ilişkin yazılı açıklama yapıldı.
22.08.2019
TİKA’dan Nijer’e sağlık desteği
Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA) desteğiyle BİSEG Gönüllüler Platformu işbirliğinde 50 kişiden oluşan gönüllü ekip ile 25. Nijer Sağlık Organizasyonu kapsamında Nijer’in Tesaoua ve Aquie şehirlerinde sağlık taraması, cerrahi operasyonlar, göz ameliyatları ve diş tedavileri gerçekleştirildi.
19.07.2019
NEDEN YÜZÜMÜZ KIZARIR
TIP CAMİASINA ‘MEGA’ DERS
MEME KANSERİ ERKEKLERDE DE GÖRÜLEBİLİYOR
BEYİN KANAMASI GEÇİREN KARDELEN’İN ORGANLARI 5 KİŞİYE HAYAT VERDİ
YUTMA GÜÇLÜĞÜ, BEYİN TÜMÖRÜ HABERCİSİ OLABİLİR
ORENDA KOZMETİK YURT DIŞINA AÇILIYOR
"ÇOCUĞUNUZUN HUZURSUZLUĞU KULAĞINDAN KAYNAKLANABİLİR"
YAKALANDIĞI KANSERİ KİTAPLARLA YENİYOR
TGAP KÜLTÜRÜ TRABZON’DA ANLATILDI
ANKARA GARI PROSTAT KANSERİ İÇİN MAVİ KRAVAT TAKTI
GÖZYAŞI KANAL TIKANIKLIĞINA DİKKAT
İŞİTME ENGELLİLERİN ELLERİ, SESLERİ OLACAK

SON DAKİKA GELİŞMELERİ

EN ÇOK OKUNANLAR