Sağlık Müdürü Gülüm’den Çubuk ziyareti
Ankara İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Mehmet Gülüm, hizmet başkan ve başkan yardımcıları ile beraber Ankara’nın Çubuk ilçesinde bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

10 Temmuz 2019 - 14:45:12

Çıktı Al

Yorum (0)

Whatsapp haber ihbar
Reklam
Ankara İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Mehmet Gülüm, hizmet başkan ve başkan yardımcıları ile beraber Ankara’nın Çubuk ilçesinde bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.
Ankara İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Mehmet Gülüm, hasta ve çalışan memnuniyeti ile sunulan sağlık hizmetlerini yerinde görmek amacıyla bu haftaki ziyaretini Ankara ilinin Çubuk ilçesine gerçekleştirdi. İlçede bir dizi ziyarette bulunan Gülüm, Çubuk Devlet Hastanesi ve İlçe Sağlık Müdürlüğü’ne giderek personel ve hastalarla sohbet etti.

Hastaları ve personeli dinledi
Çubuk Devlet Hastanesi’nde tedavileri yatarak devam eden hastaları da ziyaret ederek acil şifalar dileyen Gülüm, hastanede sunulan sağlık hizmetleri hakkında hastaların ve personelin fikirlerini aldı. Aynı zamanda Gülüm, hasta yakınlarına aldıkları sağlık hizmetleriyle ilgili memnuniyetlerini de sordu. Gülüm, hastane idarecilerinden tedavi süreçleri ile ilgili de bilgiler aldı.

"Bir saniye boşa geçirecek vaktimiz yok"
Her hafta bir ilçeyi ziyaret ederek hasta ve çalışan memnuniyetini yerinde gördüklerini belirten Gülüm, ”Ankara ilimizde hizmet sunumlarının etkinliğini artırmak, daha kaliteli sağlık hizmeti sunmak amacıyla yoğun bir çalışma içindeyiz. Memnuniyete de çok önem veriyoruz. Bu kapsamda personelimiz ve vatandaşlarla diyaloğumuzu geliştirerek, onların sorun ve taleplerini gidermeye çalışıyoruz. Ankara’nın sağlığı için, 7/24 ve 365 gün esasına göre bir saniye boşa geçirecek vaktimiz yok’’ dedi.
Sonrasında Gülüm, Çubuk İlçe Sağlık Müdürlüğü ve Çubuk Belediyesi Başkanı Av. Baki Demirtaş’ı da ziyaret etti.
KAYNAK: İHA

Etiketler: SAĞLIK,

YORUM BIRAKIN

YORUMLAR  ( 0 Yorum )
Habere hiç yorum yapılmamış
BENZER HABERLER
Yavaş yemek yemek kilo vermeye yardımcı oluyor
Diyetisyen ve Fitoterapist İrem İmrağ, yavaş yemek yemenin kilo vermeye yardımcı olduğunu söyledi.
02.07.2019
Prof. Dr. Zehra Neşe Kavak’a, TÜMBİFED Jüri Özel Ödülü
Dünya Bilim ve Sanat Akademisi’nin mütevelli heyetine seçilen ilk Türk olan Prof. Dr. Zehra Neşe Kavak, Tüm Bürokratlar ve İş İnsanları Federasyonu Jüri Özel Ödülü’ne layık görüldü.
22.06.2019
İnme tedavisinde tıp literatüründe bir ilk: Hibrit yöntemler
Şah damarı kaynaklı inme vakaları için Türk profesörün geliştirdiği Hibrit Yöntemler tıp literatüründe ilkler arasında yerini aldı. Yöntemle hem anjiyo, hem stent uygulaması hem de açık cerrahi aynı anda yapılabiliyor. Prof. Dr. Yusuf Kalko,” Kitabi olarak açılamaz denilen pek çok damarın bu yöntemle açılabildiğini gördük” dedi.
28.06.2019
Sağlık Bakanı Koca: “2 aylık Elif’in ameliyatı başarıyla gerçekleştirildi”
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Kocaeli’de başında kitleyle doğan ve Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi altına alınan 2 aylık Elif bebeğin ameliyatının başarıyla gerçekleştirildiğini belirterek, “Kafasının arkasındaki kese çıkarılan ve durumu her geçen gün iyiye giden yavrumuzun aktivitesi iyi, bilinci açık durumda” dedi.
17.07.2019
Büyüközer: “Birçok dondurmada süt ve krema bulunmuyor”
GİMDES Başkanı Dr. Hüseyin Kami Büyüközer, yaz aylarının en çok tüketilen yiyeceklerinden olan dondurmaya karşı uyardı. Büyüközer, birçok dondurmanın içerisinde süt ve krema bulunmadığını, aroma ve tatlandırıcıların kullanıldığını belirtti.
01.07.2019
Ağız kokusunda 8 maddeye dikkat
Estetik Diş Hekimi Doktor Efe Kaya, ağız kokusuna neden olan sebepler konusunda uyardı.
18.06.2019
ECZACILIK SÜREKLİ GELİŞİM GEREKTİREN BİR MESLEK DALI
“TENS MASTER” CİHAZI İLE AĞRI TEDAVİSİNDE BÜYÜK DESTEK
TERAPÖTİK AŞI ÇALIŞTAYI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
"YENİ DOĞAN BEBEKLERDE OLUŞAN BEYİN ANOMALİLERİ KALICI HASARLARA YOL AÇABİLİR"
BEBEĞİNİZ AĞLADIĞINDA YANINA GİDİN
YAZ GELDİ, AYAK VE AĞIZ HASTALIKLARINA DİKKAT
DR. UMUT ŞİMŞEK : ”TÜRKİYE DİŞ SAĞLIĞINDA DÜNYANIN CAZİBE MERKEZİDİR”
SAĞLIK BAKANI KOCA: “2 AYLIK ELİF’İN AMELİYATI BAŞARIYLA GERÇEKLEŞTİRİLDİ”
İLTİHAPLI EKLEM ROMATİZMASI: ROMATOİD ARTRİT
BESLENMEDE EFSANELER VE GERÇEKLER
PROF. DR. ENER ÇAĞRI DİNLEYİCİ: “HEDEF SAĞLIKLI MİKROBİYOTA”
GÜNLÜK SU TÜKETİMİNE DİKKAT

EN ÇOK OKUNANLAR